+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Elle tatminden, Mastürbasyondan kurtulmak istiyorum... İstimnadan kurtulmak istiyorum fakat yapamıyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Kaan771
  Üye
  Reklam

  Elle tatminden, Mastürbasyondan kurtulmak istiyorum... İstimnadan kurtulmak istiyorum fakat yapamıyorum

  Reklam

  Elle tatminden, Mastürbasyondan kurtulmak istiyorum... İstimnadan kurtulmak istiyorum fakat yapamıyorum Mumsema Selamun Aleyküm.Benim kendimce çok büyük bir sorunum var.İstimnadan kurtulmak istiyorum fakat yapamıyorum.Yaşım 15.Gusül abdestimi alıyorum Yapmayacağım diyorum fakat yinede gene yapıyorum.Abilerim bundan kurtulmam için bana yardımcı olun lütfen.İkinci sorunumda imanımın çok kuvvetli olmasını Dinimi aşırı bağlı olmak istiyorum ama bir gün çok bağlı ikinci gün hiç çaba göstermiyorum hevesim kaçıyor ne yapmalıyım

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Mastürbasyondan kurtulmak istiyorum


  Reklam


  Selamun Aleyküm.Benim kendimce çok büyük bir sorunum var.İstimnadan kurtulmak istiyorum fakat yapamıyorum.Yaşım 15.Gusül abdestimi alıyorum Yapmayacağım diyorum fakat yinede gene yapıyorum.Abilerim bundan kurtulmam için bana yardımcı olun lütfen.İkinci sorunumda imanımın çok kuvvetli olmasını Dinimi aşırı bağlı olmak istiyorum ama bir gün çok bağlı ikinci gün hiç çaba göstermiyorum hevesim kaçıyor ne yapmalıyım

  ve aleykumusselam ve rahmetullah.

  bu konuyu okurmusun kardeş: İstimna, Masturbasyon, kendi kendini tatmin, dini hükmü, zararları ...


  Mastürbasyondan kurtulmak istiyorum (Mastürbasyon illeti başımda ve kurtulamıyorum Yüce rabbime yakın olmak istiyorum

 3. Kaan771
  Üye
  Tamam Yardımınız için Allah razı olsun okuyacağım

 4. beyzanurberat
  Üye
  a.s kardeşim
  kaan sanırım bekarsın, evlenince gecer, sanal ortamdaysan birazada ondandır,anladın dediğimi sanırım, çok zorlanırsan sağuk duş al biraz işe yarar ,bu söyledilkerim fiziki idi, ama öncelikle kafanda bitirmen lazım.

  allah yardımcın olsun.

 5. emniciba
  Hep Üye
  as kardeşim
  kaan sanırım bekarsın, evlenince gecer, sanal ortamdaysan birazada ondandır,anladın dediğimi sanırım, çok zorlanırsan sağuk duş al biraz işe yarar ,bu söyledilkerim fiziki idi, ama öncelikle kafanda bitirmen lazım

  allah yardımcın olsun
  evlenınce acaba mutlu olbılcekmı ıstımna boyle bır menet erken bosolma bu hastalıklar doğuruyor
  Dinimiz bole ıse bır seyı yapma dıoyrsa mutlaka bır sebebı vardır . . .ELHAMDÜLİLLAH

 6. Kaan771
  Üye
  Fiziki olarak sabredebiliyorum ama akılda bitirmenin kesin bir çözümünü bulmam lazım

 7. beyzanurberat
  Üye
  evlenmeden bitiremezsin, kaan kardeşim, evlenindebde aşarsın en kısa zamanda erken boşalma sorunu vs bunları atlatırsın merak etme, ama zihninde bitirmen için buna ihtiyacın olmadıgını bilmen lazım ve kemdini buna artık ınandırman lazım, beyin horman salgılamasın,yüreginde bunu hisset kardeşim.. allah cc. yardım edecektir şallah, ama hocamızın yönelttiği yada yöneltecegi durum sanırım daha elverişli olur senın için. saygılarımla.

 8. Kaan771
  Üye
  Hepinizin dediklerini dikkate alacağım Allah razı olsun

 9. bre67
  Üye
  bende bir zamanlar öyleydim.banyoya girdim gusül abdest aldım.birdaha istimna yapmayacağım tevbe ederim Allah'ım dedim.Ve yapmayacağıma yemin ettim.Ondan sonra açık saçık yayınlardan uzak durdum.Her gün abdest aldım hala alıyorum hergün.Kuran okuyorum hergün.Esmaül hüsna dinliyorum ve okuyorum.Yapman gereken bunların dışında kararlı olman.Ve Allah'tan yardım istemen..Bak ben şu duayı ettim (kendi yazdığım bir dua)
  Allah'ım sen bize şahdamarımızdan bile yakınsın
  Bizi görüyorsun,duyuyorsun,işitiyorsun
  Bize nurundan üfledin
  Ya'Rabbim beni istimna illetinden kurtar
  Şehvetimi kes Ya'Resüllullah Amin
  Ancak sende geçmediyse Aklına geldiği anda Eüzü besmele çek.ve Allah'ı zikret.Birde zemzem bulabilirsen Allah'ım Şehvetimi kesme ve istimnadan kurtulma niyetine diyerek besmelede çek üç yudumda her yudumda Elhamdülillah diyerek iç.

 10. Misafir
  selamün aleyküm kaan ve site üyesi arkadaşlar. üstte söyledikleriniz çok doğru bu iş asıl kafada biter sabır ve namazla Allah tan sadece Allah tan yardım dile.

 11. Misafir
  !!!!!!! Fiziki olarak sabredebiliyorum ama akılda bitirmenin kesin bir çözümünü bulmam lazım !!!!!!!

  Allah Teala yaptıklarını gördüğünü düşün. Allah'tan utanmam lazım nasıl yaparım de kendi kendine

 12. hasan19080
  Üye

  Reklam


  Bunu alışkanlık haline getirmek evliliği geciktirir mi?

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
mastürbasyondan kurtulmak,  masturbasyondan kurtulmak,  masturbasyondan kurtulmak istiyorum,  mastürbasyondan kurtulmak istiyorum,  istimnadan kurtulma duası,  istimnadan kurtulmak,  istimnadan kurtulma