+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Oruçlu olduğunu unutup orucu bozan şeylerden birini yaptıktan sonra oruçlu olduğun aklına gelince kaza yapmak gerekirmi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. peugeot_bor
  Devamlı Üye
  Reklam

  Oruçlu olduğunu unutup orucu bozan şeylerden birini yaptıktan sonra oruçlu olduğun aklına gelince kaza yapmak gerekirmi?

  Reklam

  Oruçlu olduğunu unutup orucu bozan şeylerden birini yaptıktan sonra oruçlu olduğun aklına gelince kaza yapmak gerekirmi? Mumsema Oruçlu olduğunu unutup orucu bozan şeylerden birini yaptıktan sonra oruçlu olduğun aklına gelince kaza yapmak gerekirmi?

 2. Guray
  Karadeniz

  Cevap: Oruç hakkında


  Reklam


  eğer bilmeden yiyip içerse oruca devam eder bu orucu bozmaz ancak bilmeden yapılan şeyin ne olduğuna bağlı

 3. peugeot_bor
  Devamlı Üye
  Taharette aşırayakaçmak gibi birde bugün çocuğum rahatsızlanmıştı kaynar suyun içine viks attık burun tıkanıklığını açsındiye bu sırda bende soludum uyku şaşkınlığına sonra oruçlu olduğum aklıma geldi ve geri çekildim. bunun gibi orucu bozan şeyleri yaptıktan sonra oruçlu olduğunu hatırlamak. Orucu bozarmı?

 4. imam
  Üye
  Taharette aşırayakaçmak gibi birde bugün çocuğum rahatsızlanmıştı kaynar suyun içine viks attık burun tıkanıklığını açsındiye bu sırda bende soludum uyku şaşkınlığına sonra oruçlu olduğum aklıma geldi ve geri çekildim bunun gibi orucu bozan şeyleri yaptıktan sonra oruçlu olduğunu hatırlamak Orucu bozarmı?
  Buhar orucu bozmaz kardeş

+ Yorum Gönder