+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gece uyurken bir ara gözlerimi açtım birinin bana dokunacağını hisstetim.. Kabusmudur nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. NURİMERCAN
  İNNALLAHE MEASSABİRİN
  Reklam

  Gece uyurken bir ara gözlerimi açtım birinin bana dokunacağını hisstetim.. Kabusmudur nedir?

  Reklam

  Gece uyurken bir ara gözlerimi açtım birinin bana dokunacağını hisstetim.. Kabusmudur nedir? Mumsema selamünaleyküm..yıllar önce başımdan bir olay geçti..gece uyurken bir ara gözlerimi açtım birinin bana dokunacağını hisstetim bir el bacağımı kavradı sanki beş parmak hissettim canımı acıtmadı ama çok ürperdim o an içimden ya ellerimi tutarsa dedim 2 elimi tuttu çaprazlamasına başımın üstüne bastırdı oan bağırmak istedim sesim çıkmadı hala etkisini hissederim.bu ne olabilir selam ve dua ile..

 2. hayko12345
  Üye

  Cevap: gece uyurken bir ara gözlerimi açtım birinin bana dokunacağını hisstetim.. Kabusmudur nedir?


  Reklam


  Arkadaşlar banada oldu o şey 2-3 yıl önce annem falan kabus dedi bende öyle sandım ama hala korkuyorum benide önce beş parmakli birşey tuttu bacağımı parmakları çok uzundu yani görmedim ama hissediyordum kafamı kaldırıp bakamadım hırsızdır falan diye ama kalkmıyordu kafam görünmezdi sanki sonra benimde kolumdan tuttu iki elimi göğsümde birleştirdi ve göğsümde inanılmaz bir ağırlık hissettim sanki kemiklerim kırılacaktı acaba nedir bu bilen biri söyleyebilrimi lütfen?

 3. emniciba
  Hep Üye
  Bu vakkalara karabasan diyolar
  bana kalırsa tek çözum yatarken felak nas ayetel kürsi dua okumak

+ Yorum Gönder
uykuda birinin dokunması,  uyurken birinin dokunduğunu hissetmek,  uyurken birinin dokunmasi,  uyurken birinin