+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Namaz kılarken yellenince ne yapılmalı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. NURİMERCAN
  İNNALLAHE MEASSABİRİN
  Reklam

  Cevap: Namaz kılarken yellenince ne yapçaz?

  Reklam  Cevap: Namaz kılarken yellenince ne yapçaz? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Namaz kılarken yellenince ne yapçaz?
  elbette ilk yapacağı selam verip abdest almak üzere çıkmaktır.arkadaşlar soruyu iyi okumamış sanırım.! cemaatle namaz kılarken deniyor en önde demesindeki maksat (çıkma durumum yoksa )kasdediyor.ben illaki yok çıkılmaz demedim.şayet çıkma imkanın yoksa namaza devam edersin namaz hareketlerini yapması daha uygun diğer cemaatler namaz esnasında bu adam neden oturuyor diye onların dikkatini çekmektense namaza devam edilmelidir.

 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Namaz kılarken yellenince ne yapçaz?


  Reklam


  elbette ilk yapacağı selam verip abdest almak üzere çıkmaktır.
  ilk baştan beri ifadelerin,yönlendirmelerin yanlış
  şimdi çevir kazı yanmasın hesabı başta bunları söyleseydin
  konu böyle uzayıp gitmezdi senin amacın hayırlı paylaşım değil
  iddacılık yapmaktır iddea ile bilgi sunulmaz ancak nefsini hoş edersin
  bu cevabı ilk başta vermen gerekirdi=(

 3. NURİMERCAN
  İNNALLAHE MEASSABİRİN
  hasbinallah kardeşim siz yazıları terstenmi okuyorsunuz konuyu ben baştan iyi anladım ben size açıklama yapma zorunluluğu hissettim.her sözümünde arkasındayım ve doğru.çevir kazı yanmasın çok argo bir kelime sözümün eriyimdir.bu kelimenin anlamı hakaret niteliğindedir hatırlatırım.en güzeli muhatap olmayalım

 4. Misafir
  Sa benim bugünde oldu ne yapmayalım

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
namazda yellenmek,  namazdayken yellenmek,  namaz kılarken yellenmek,  namaz kilarken yellenmek,  namazda yellenince ne yapılmalı,  namazda yellenince namaz bozulmalımı