+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı?

  Reklam  Yorum: Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı? yedinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı?
  Peki gusulde ağız yıkanıyor. Cinsel organin ağza alınmasınin maneviyat olarsk kirlenmesini temizleyemiyor mu? Direk yemek yemiyoruz kuran okumuyoruz abdest alıyoruz

 2. Misafir

  Yorum: Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı?


  Reklam


  konuşmaya konuşmaya bak adam arkadan yaklaşmayın diye ayet olduğunu bile bilmiyor. asıl sen konuşma, yaşlılar değil gençlerin bunları öğrenmesi lazım zaten

 3. İslam
  Kur'an Hadimi
  adam arkadan yaklaşmayın diye ayet olduğunu bile bilmiyor
  arkadan ilişkiye girmek günah olduğunu herkes bilmelidir. hem kuranda hem hadislerde yasaklanmış bir durum

 4. Misafir
  Slm hocam eşim adetliyken ve normal gündede esimin göğüs ortasından faydalanıp bosala bilir miyim tsklr

 5. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Eşin adetliyken diz ile göbeği arasından istifade etmek haramdır. Eşin seni eli ile dilediği şekilde boşaltabilir. Bu tür şeyler ise ahlaki açıdan uygun değildir.

 6. Misafir
  Eşimle resmi nikahım var ama ben onun elini bile tutsam günahmış böyle bişey dogrumu acaba cvp bekliyorum sizden

 7. arifselim
  Yönetici
  Günümüz alimlerin çoğunluk görüşüne göre ve diyanetinde verdiği fetvaya göre resmi nikah dini nikah yerine de geçtiğidir. Ancak bazı alimlerin itirazları olduğu için müslümanlar her ihtimale karşı mutlaka dini nikahlarını da kıyarlar.

 8. Misafir
  Benim bi komşum var kendi kızına ikinci kocası (üvey babası) tacizde bulunuyor ne yapması gerekir boşanması doğru olan değil mi

 9. Misafir
  Siz komşunuzun bu yaptığını nereden biliyorsunuz? Annesi veya kızı size söylediyse annesinin veya kızının savcılığa başvurması gerekir. Taciz suçtur.

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu bir suçtur ve dinen haram büyük günahtır. Annesi bu kimseyi hemen şikayette bulunması gerekir. Bunu sormaya bile gerek yoktur.

 11. Misafir
  Dini içerikli sitelerde mesaj yazarken kullandığınız kelimelere dikkat ediniz. İnsanı tiksindirecek kelimeleri kullanmayınız veya daha iyisi bu konuyu hiç yazmayınız. Nasıl öğreneceğiz o zaman diyorsanız, soru sormayı gerektirmeyecek şekilde davranınız.

 12. Misafir

  Reklam


  Niye kötülük olsun ki sonucta cinsel iliskide ibadettir organlarii yaradan da allahtir

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 SonuncuSonuncu
cinsel organların birleşmesi video,  erkeğin kadının cinsel organını öpmesi,  kadının erkeğin cinsel organını ağzına alması günah mı,  erkeklik organını ağza almak günahmı,  kadının erkeğin cinsel organını ağzına alması günahmı,  eşinin cinsel organını öpmek günahmı,  cinsel organı ağza almak günahmı