+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cinsellik

  Reklam  Cinsellik ile alakalı yazı mumsema.com Cinsellik
  Oral seks yani esinin ağzına organını verip tatmin olmak yada eşinin vajinasini yalayarak orgazm etmek dinen gunahmidir

 2. Misafir

  Cevap: Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı?


  Reklam


  Arkadaş Ağzına sağlık ya işte o kadar

 3. Misafir
  Adam az yukarda yazmış okusana

 4. Şem'a
  YÖNETİCİ
  yalayarak orgazm etmek dinen gunahmidir
  Allahın emrettiği yerden yaklaşın ifadesi, sadece normal cinsel organların birleşmesi ile bunun yapılabileceğini gösterir.
  Ağızla veya arka yoldan yaklaşmak caiz değildir.

 5. Misafir
  Ey Allah'ın resulü örtülmesi gereken yerleri kime karşı örtelim? Diye sordum şöyle buyurdular 'Hanımından ve cariyenden başka herkese karşı ört tirmizi,edeb,39

 6. Misafir
  Esselamun Aleykum Rahmetullahi Ve Beraketuhu Kardeşlerim Cinsel ilişkide Oral sexs haramdır. Birinci delil: Amerika da yapılan araştırmalara göre eğer bir kadın sürekli eşinin cinsel organını yalaması halinde zamanla kadında ağız kanserine neden olduğu bilimsel tezlerle ispatlanmıştır.İkinci delil: Hem erkeğin hem kadının birbirinim cinsel organlarını yalamaları zamanla karı koca arasında nefret duygularına dönüşebilir.Çünkü cinsel organı yalayan kişi zamanla kendini köle gibi görebilir bu da karı koca arasında huzursuzluklara sebebiyet verir. Üçüncü Delil : Allah insan ağzını Kuan okuması ve en önemliside gıda almak için yaratmıştır. Yapılan araştırmalara göre Cinsel organlarda bulunan mikroorganizma vucudun diğer yetlerinden daha fazla olduğu kanıtlanmıştır.

 7. Misafir
  Karı koca arasında olan ilişki sirasonda seks yaparken küfürlü konusma islam dininə göre caizmidir yoksa haram ve günahmıdır

 8. mum
  Administrator
  Cinsel ilişki sırasında olsun başka zamanlarda olsun küfretmek her zaman ahlaksızlıktır ve günahtır

 9. Misafir
  Ben iki senelik evliyim.toplasan iki senede bir ay iliwkimiz olub.Benim canim istiyorsa kocam olmuyorsa günaha giriyormuş?

 10. arifselim
  Yönetici
  Eşlerin birbirleri üzerindeki haklarından biri de cinsel ilişkidir. Eğer eşlerden biri bu görevini yapmıyorsa günaha girer. Ayrıca bu bir boşanma nedenidir.

 11. Misafir
  Ben 26 yaşındayım 8 yıldır görüştüğüm biri var evlenmek istiyoruz ama ailem ben büyük iki ablam olduğu için kesinlikle seni vermeyiz diyorlar.. ne yapabilirim veya ablalarindan once evlenmem de sakinca var mi

 12. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Evlenmeye engel olmak için kesinlikle bu bir mazeret değildir ve ailen günaha giriyor. 26 yaş evlilik için gelmiş ve hatta geçmekte olan bir yaştır sana böyle yapmaya hakları yoktur.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu
cinsel organların birleşmesi video,  erkeğin kadının cinsel organını öpmesi,  kadının erkeğin cinsel organını ağzına alması günah mı,  erkeklik organını ağza almak günahmı,  kadının erkeğin cinsel organını ağzına alması günahmı,  eşinin cinsel organını öpmek günahmı,  cinsel organı ağza almak günahmı