+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı?

  Reklam  Cevap: Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Bencede haram arkadan ilişki emmek Yalamak ta haramdır kesinlikle

 2. Misafir

  Reklam


  Büyük günah yerine küçük günah işlenmeyi tercih edebilirsin
  Zina kaçmak için bunu tercih etmelisin diye biliyorum kardeşim

 3. Misafir
  iliskiden zevk almak dusuncesi bazi insanlara harami hatirlatmiyor malesaf

 4. Misafir
  Eşlerin cinsel organlarını yalamak günahmıdır

 5. Misafir
  Anal ilişki kesinlikle haramdır lütfen o günah a sizde ortak olmayın

 6. Misafir
  Hani islamiyet kolayliklar diniydi o yasak bu yasak su gunah bu mekruh biz esimizle istedigimiz gibi yatip kalkamayacakmiyiz cok sacma.tamam arkadan iliskiye bende karsiyim ama digerlerinin haram olmamasi gerekirdi.yinede en dogrusunu Allahu teala bilir .

 7. Misafir
  Selamın aleykum yaw memleket ne hale geldi şu konuşulanlara bir bakın gençlik nasıl yetişiyor görmese duymasa bilebilirmi bunları daha neler mahremiyet diye birşey kalmadı her yerimiz sanal dünya oldu çek çek yolla görsün oranı buranı eskiden eşler özellikle hanımlar başlarını bile kaldıramazdı mahcup olurdu şimdi baş örtülerini kaldırdılar uçuyorlar.kıyamete gidiyoruz nasıl müslüman devletiz müslümanız fitne fucur olmuş dört bir yan cahiliye devrinde yapılmadı bu 21inci yüzyılda yapılanlar.

 8. Misafir
  Sevgili arkadaşlar ne bir din görevlisiyim nede bir öyrtim görvlisiyim ama okumak araştırmak tan o*lanan bir yap~m var dinimizde ters ilişki yani(makattan)kesinlikle haramdır sorgulanamaz diyer soru yani eşlerin birbirlerini ağız yoluyla uyarması evet eşler vicdanen birbirlerine yaklaşırlar bu konuda ehli sünnet vel cemaat kadın yaradılış gereyi yumuşak ince narin bi yapıya sahiptir sevilip okşandıkca rahatlar kendini helaline daha iyi sunar yani kadınınızı öpün okşay~n ve sevgi gösterileri yap~n onu en güzel şkilde hazırlay~n ki mutlu olas~n~z mutsuzluk aldatmayla sonuçlanır ki buda haramdır 2 erkek içkin tek deyişen şey vicdanen rahat olmasıdır erkek serttir yaradılış itibari ile ve bu sert yaradılış fıtraten de doymak doyurmak ister ister ağızla uyarılır isterse ellebu caizdir ki sebebide şudur bir tabak pirinci pilav ederekmi yemek daha keyif verir ve doyurucu olur yoksa çiy yerkmi daha keyif alır ve doyarsınız

 9. Misafir
  Esiniz adetli iken arkadan iceri girmeden surtunme yolu ile iliski caizmi

 10. arifselim
  Yönetici
  Adetli olan kadına kocası diz ile göbeği arası yaklaşması caiz değildir haramdır. Bu durum adet dönemi dışında haram olmasa da harama bulaşma ihtimali olacağı için yapmaması daha uygundur.

 11. Misafir
  Evet kardesim çok günah
  Tövbe et.

 12. Misafir

  Reklam


  Bir şeye haram veya helal bilmeden ve deliller olmadan söylemek, veya zoraki fetva uydurmak maazallah insanı imandan bile eder. Lütfen benim kanaatimce şöyledir diye bilmeden veya kulaktan dolma bilgilerle yazmayınız veya fetva vermeyiniz.
  Sorulan soru: eşlerin birbirlerinin cinsel organlarını öpmeleri(yalamaları vb.) haram mı?
  Cevaben: Haramlığına dair bir delil yoktur. Bazı sitelerde hocaların Delil diye ortaya koymaya çalıştıkları hadislerin ise senetleri kuvvetli değildir(yani uydurma hadis olmaları muhtemel).
  Cevaben: Eşlerin cinsel organlarının eşinin vücudunun cinsel organ dışında bir yerlerde tatmin etmeye çalışması hakkında da bir yasak yoktur, hatta bu konuda yapılabileceği ile ilgili hadisler vardır. (dübür kısmı hariç. Oradan ilişkiyi yasaklayan Hadis var.-- Bazı hocalar Eşiniz sizin tarlanızdır... ayetini delil göstermeye çalışır ama bu konuda o ayeti delil gösterme usul açısından sakıncalıdır(yani böyle bir zorlamayı diğer ayetlere de yapmaya kalkarsanız sonuçları sıkıntılıdır yani > kendi kendinizi yalanlamış olursunuzİmam Şafinin cevabı)-- ) : Mesela elle eşinin organını tutma vb.. ile ilgili rivayetler.
  Cevaben: Ağzınız temiz tutun hadisi ağızdan kötü söz çıkmaması ile ilgili söylenmiş bir hadistir. Bu konularla ilişkilendirilmesi de zorlama bir durumdur. ( Mesela hasta olan sahabiye tedavi maksadı ile devenin idrarını içmesi ile ilgili hadis var. )
  Tüm bunları ve diğerlerini değerlendirmek gerek. Aynı şeyi bir çok sitede araştırdım fakat doyurucu bir cevap veren kimse yok.
  Sadece kerih görenler zorlama olarak haram kılmaya veya mekruhtur demeye çalışmışlar, delil koyamamışlar zorlama yorumlar yapmışlar. Kesin bir yasak olmadığı ortada.... bunu itiraf edememişler.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
cinsel organların birleşmesi video,  erkeğin kadının cinsel organını öpmesi,  kadının erkeğin cinsel organını ağzına alması günah mı,  erkeklik organını ağza almak günahmı,  kadının erkeğin cinsel organını ağzına alması günahmı,  eşinin cinsel organını öpmek günahmı,  cinsel organı ağza almak günahmı