+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. halilcan
  Devamlı Üye
  Reklam

  Cevap: Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı?

  Reklam  Cevap: Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı?


  cubbeli ahmed hoca oral ilişki hakkındaki görüşü

 2. Misafir

  Cevap: eşler birbirlerinin cinsel organları yalamak günah mı?


  Reklam


  yorumlardan şunu anlıyorum kesin bir delil yoktur. mekruhtur, insan sağlığına zararlı olabilir. Ama o ağızla kuran okunduğu için yapılmasa daha iyi olur.

 3. Misafir
  Slm olsun arkadaslar ben suan askerdeyim we cok masturbasyon yapmak istiyorum yapmadigin zaman cok kotu oluyorum zina etmek istemyorum masturbasyon yapmam dogrumu acaba lfn cvb bekliyorum allah rizasi icin ne yapmam lazim yol gosterin masturbasyon dinimizde hukmu ne dir?

 4. halilcan
  Devamlı Üye
  günahtır. sen sabret zaten uykunda elinde olmadan ihtilam olursun rahatlarsın. Mesela tam zinaya giricen 1 adım kaldı artık ozaman zinadan kurtulmak için masturbasyon yapılabilir diyorlar. Ama ortada ciddi ciddi zina ihtimali yoksa yapmak mastürbasyon günah.

 5. Misafir
  İnsanoğlu doymaz siz helal deseniz bu seferde başka şeyleri helal yolunu arar hep uç noktalarda yaşamak zorundamıyız.Bumudur bizim yaradılış gayemiz?

 6. Misafir
  Kimse oral sexi tasvip etmez.din ters iliskiyi haram kilmistir..simdi yazilanlara goz attimda; agizla kuran ve yemek yeniyor ilidkiye o kisimlar girmesin deniliyor, sorarim insanlara "kalp" nerede kuran ı kerim ve yemek ağız bağlantısı yapılıyorda..insanın ahlakini olusturan kalp ikinci plandami...

 7. Misafir
  biz nişanlımla sanaldan cinsel içerikli konular konuşuyorz iki kere dir görüntülü cinsel organlarımıza bakıyoruz dini nikahımız olduğu halde günah işlemiş sayılırmıyız boy abdesti almamız şart mı ?

 8. Misafir
  Alıntı Kayıtsız Üye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  biz nişanlımla sanaldan cinsel içerikli konular konuşuyorz iki kere dir görüntülü cinsel organlarımıza bakıyoruz dini nikahımız olduğu halde günah işlemiş sayılırmıyız boy abdesti almamız şart mı ?
  Eşlerin birbirlerinin cinsel organlarına bakması uygun değildir

 9. Misafir
  peki insan bunu istiyorsa ve bu konuda nehy yoksa helaliyle neden yapamasın ki.
  resulullahın (sav) cinsel ilişki sonrası tenasül uzvunu yıkayıp, ağzını çalkalayıp, boy abdesti almadan uyuması ne anlama geliyor??
  resulullahın; ağızlarınız Kuran yollarıdır, onları temiz tutun. hadisi yalan gıybet arabozuculuk v.s. anlamında olamaz mı. not: Resulullah yapardı demiyorum. o anlamda algılamayın ama öyle olsa resulullah bu işi şüphede bırakmaz ve açıkca yasaklardı.

 10. Misafir
  Hak yolu varken bok deliğine niye

  Ben arka haricinde caiz diye biliyorum.

 11. Misafir
  Yani şimdi agiza almak öpmek yalamak caizmi mekruhmu harammi kaldık ortada ??

 12. Misafir

  Reklam


  Bence arkadan vajinaya girmenin Haramla ilgisi olmaz, sifirdan deyil tabiki.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
cinsel organların birleşmesi video,  erkeğin kadının cinsel organını öpmesi,  kadının erkeğin cinsel organını ağzına alması günah mı,  erkeklik organını ağza almak günahmı,  kadının erkeğin cinsel organını ağzına alması günahmı,  eşinin cinsel organını öpmek günahmı,  cinsel organı ağza almak günahmı