+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İç Çamaşırında Emin olamadığımız Lekeler hakkında... gusul almam gerekirmi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Guray
  Karadeniz
  Reklam

  Cevap: İç Çamaşırında Emin olamadığımız Lekeler hakkında... gusul almam gerekirmi?

  Reklam  Cevap: İç Çamaşırında Emin olamadığımız Lekeler hakkında... gusul almam gerekirmi? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: İç Çamaşırında Emin olamadığımız Lekeler hakkında... gusul almam gerekirmi?
  meni gelmediği sürece gusül gerekmez bakmakta gusülü gerektirmez ancak isteyerek bakmak haramdır

 2. 14
  Misafir

  Reklam


  mrb. selam .benım 3-4 gundur vajınal gırışında az mıkdarda kasıntı var .ve beyaz akıntıda var .ıç çamasırımda sarı lakada bırakyor.vajına ıçına oarmagımla yıkadımzaman az az puynır kesım beyaz akıntı elıma galdı. ama kukusuz va az kaşınıtı vajına agızında.adatıma 1 hafta var da.çucugda ıstıyorum .bu yuzdan duktora getamıyorum hayal kırıklıya oramak ıstamıyorum. lutfun bu akıntı va hafıf kaşınıtı sabaı ne? öncadan tesakurlar

  3-4 az vajına agzında kasıntım va beyaz akıntım var. ne zaman elımla vajına ıçinı yıkadımda peynır kesımı şaklında bır şıylar elıma gelyor, ama kukusuz, kasıntımda cok az.kelorımda sarı izda bırakyor. adatıma 1 hafta var da. acabo ne dan olabılır. cvblarsanız sevınırım. tesekurlar

 3. 15
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Eğer çocuk bekliyor olsanız bile bu durum için doktora gitmeniz iyi olur. Genellikle bu durum bazı hastalıkların habercisi olmaktadır. Mutlaka doktora gitmenizi tavsiye ederiz.

 4. 16
  Misafir
  Selamın Aleyküm beyler benim kilodumda 5-6 civarında küçük beyaz noktalar var bunun sebebi nedir?? Gusül gerektirirmi??

 5. 17
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu lekelerin ne olabileceğini bilmen için meni ile meziyi bilmen gerekiyor. Hangi durumlar yaşadın ve ne şekilde bu akıntılar olmuştur bunu söylemen gerekir ki ona göre bir cevap verilebilsin. Eğer meni olduğundan şüphen varsa elbette şüpheyi gider ve gusül abdesti al.

 6. 18
  Misafir
  Selamın aleyküm.ben meni ile meziyi ayırt edebiliyorum ama bazen sadece 2 nokta oluyor veya 1 nokta çamaşırımda acaba o şehvetsiz mi gelmiştir gusül onda da gerekir mi gecede ihtilam olduğumu hatırlamıyorum lütfen cevaplayın bu olay her gün yaşanıyor gusül alıyorum sabahına böyle oluyor her gün de banyoya giremiyorum namazların kaçıyor lütfen cevaplayın

 7. 19
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Eğer ki meni ile meziyi ayırt edebiliyorsan bunuda bilmen gerekir. Meni az bir miktarda akmaz. Meziye göre çok daha fazla akar ve kokusu ağır olur. Bunu birbiri ile karıştırmak neredeyse imkansızdır.

 8. 20
  Misafir
  Selamun Aleyküm hocam,
  Benim sıkıntım, yorumları ve soruları okuduğun kadarıyla Mezi, ereksiyon sonrası gelen renksiz saydam sıvı. Hocam sorum şu; sadece ereksiyon (sertleşme) sonrası mezi gelmesi gusül gerektiriri diyebiliyorum. Peki gusülden bir müddet sonra hiç bir durum hasıl olmadan kendiliğinden gelen (organ içerisinde kalan kısım diye düşünüyorum) mezi de gusül gerektirirmi?
  Bu durumu zaman zaman yaşıyorum hatta bazen gusülün hemen ardından çamaşırımda tekrar ıslaklık olduğunu görüyorum. Ne yapmam gerekir, vesveseye kapılmak istemiyorum

 9. 21
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Sertleşme sonrası mezi gelmesi gusül gerektirmez. Hiç bir şekilde mezi guslü gerektirmez. Sadece meninin çıkması guslü gerektirir.

 10. 22
  Misafir
  Merhaba ben adetim bittikten sonra gusül abdesti aldım aradan zaman gecti uyudum falan sabah uyandığımda iç çamaşırımda sarı renkli minicik küçük top halini almış sümüksü bir sey vardı rüyamdada herhangi bir cinsellikle ilgili bir sey gördüğümü hatırlamiyorum tekrar gusül abdesti almam gerekiyormu bu konuda çok hassasım lütfen ne yapmam gerektiğini yazarmısınız çok vesvese yapıyorum bundan kurtulmak istiyorum...

 11. 23
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Adet süren bitmişse artık bu adetin bir devamı değildir. Rüyanda da cinsellikle ilgili bir şey görmemişsen gusül almana gerek yoktur. Ancak meni olduğundan emin olursan o zaman gusül almak icap eder.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

iç çamaşırımda sarı lekeler

iç çamaşırında sarı lekeler

iç çamaşırda leke

iç çamaşırda sarı leke

iç çamaşırındaki beyaz lekeler

iç çamaşırımda beyaz lekeler

iç çamaşırında siyah leke