+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Çarşaf giyen bir kadın çarşaf giymekten vaz geçerse günaha girermi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Çarşaf giyen bir kadın çarşaf giymekten vaz geçerse günaha girermi?

  Reklam  Yorum: Çarşaf giyen bir kadın çarşaf giymekten vaz geçerse günaha girermi? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Çarşaf giyen bir kadın çarşaf giymekten vaz geçerse günaha girermi?
  ben Allahin izniyle rabbim naaip ederse qiymek istiyorum ins rabbim hic cikarttirmaz nefsimi dizqinler zaten qiyersem birdaha cikarmak istemiyorum bunun bilinciyle kapaniyorum ve soruya cewap wereyim bol kiyafet ve guzel omuzlardan tulbentinizi taktiqinDa sikinti olmaz illa carsaf qiyen hic kimsenn yanina cikamaz diye bisey yokki oda carsafiyla ciksin bakin ne quzel eside sarikliymis cikarmaain bnce

 2. Misafir

  Yorum: Çarşaf giyen bir kadın çarşaf giymekten vaz geçerse günaha girermi?


  Reklam


  Çarşaf giyen biri hemşire olarak çalışabilir mi ? Tesettürlü bir bayanın tesettüre uymayan formayla çalışması caiz midir ?

 3. arifselim
  Yönetici
  Tıp alanı müslümanlar için çok önemli bir alandır lakin hemşirelik veya doktorlukta olsa müslüman kadın önceliklerini korumalıdır. Hemşirelerin bugün giydikleri formaları İslami açıdan tesettürü sağlamıyor maalesef.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
çarşaf giymenin hükmü,  carsafi cikarmak gunahmi,  çarşaf çıkarmanın günahı,  çarşaf giyip çıkarmak,  çarşaf giyme duası,  çarşaf giyenler,  çarşaf çıkarmak günah mıdır