+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Biyokinezi İle Göz Rengini Değiştirmek Mümkünmü Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ferhat1991
  Emekli
  Reklam

  Biyokinezi İle Göz Rengini Değiştirmek Mümkünmü

  Reklam

  Biyokinezi İle Göz Rengini Değiştirmek Mümkünmü Mumsema Selamun Aleyküm Arkadaşlar Biyokinezi İle Göz Rengini Değiştirmek Mümkünmü

  İşte BU Yolun Nasıl Yapıldığına Dair Metodlar

  Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

  Metot:
  Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

  Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

  Adım 3:Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

  Adım 4:Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

  Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.  mümkünmü!!!!!

 2. Star
  Devamlı Üye

  Cevap: Biyokinezi İle Göz Rengini Değiştirmek Mümkünmü


  Reklam


  Yahu kardeşim göz rengini niye değiştiriyorsun.Ne gereği var bu tür şeylerin anlamadım ki...Boş zamanlarınızı yararlı aktivetelerle geçirseniz daha iyi..

 3. ravza 2
  ALLAH C.C garip bir kulu
  Çok saçma bunun mümkün olacağını zannetmiyorum boşuna vakit kaybı

 4. suskun halil
  Üye
  kusura bakmayın ama bu saçmalığın daniskası

 5. menekse23
  Devamlı Üye
  Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın
  evet sacmalik... göz renginiz degisirmi bilmem ama.. sinir hastasi olacaginiz kesin...

 6. Misafir
  Siz herşeye bilip bilmeden saçmalık diyosunuz sonra müslümanlara neden geri kafalı deniyor Biyokinezi gayette mümkün birşey insan bir şeye bütün gücüyle inanırsa herşeyi yapabilir bkz.Ağrıyı kesmesi için verilen şekerin ağrıyı geçirmesi. Ayrıca Psiball ve Telekinezi denen değişik türleride var Bende Müslümanım kimse ateist falan zannetmesin ayrıca yazdığınız yazılar umut kırıcı insanın hevesi olsa dahi kaçıyor Ayrıca boş zamanda bilgisayar oynayarak ödev yaparak zamanı boşuna geçireceğimize bir yeteneğimizi geliştirmeliyiz.

 7. Misafir
  Ben bunu denemeye bu gün baslicam bir ay sonra görüşürüz arkadaslar

+ Yorum Gönder
göz rengini değiştirmek mümkün mü