+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sabilere (Çocuklara) gelecek malum olurmu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. NURİMERCAN
  İNNALLAHE MEASSABİRİN
  Reklam

  Sabilere (Çocuklara) gelecek malum olurmu?

  Reklam

  Sabilere (Çocuklara) gelecek malum olurmu? Mumsema Selamünaleyküm.benim başıma bir olay geldi bu sayfada yer alan orbeall kardeşimizin başına gelen gibi....malum yazılarımı takip edenlerde bilir ben eşimden ayrıyım maalesef hala durumum aynı...oğlum şuan 27 aylık...oğlum henüz 18 aylık iken sabaha karşı saat 7 gibi yatağından kalktığını gördüm odada geziyordu birden eşimin ismini söyledi nihal babamdan boşanmayacak diye çok garibime gitti daha 18 aylık ve boşanmayla ilgili evde konu geçmemesine rağmen böyle demişti keşke dedim içimden yanlışmı duydum ne dedim kendi kendime birdaha söylese dedim allah biliyorya daha henüz içimden geçirmişken tekrar aynısını söyledi nihal babamdan boşanmayacak dedi...odada annem anneannem ben ve oğlum kalıyorduk annemde uyanmış konuşmasına oda benim gibi ilk sözünü duyunca bidaha söylese demiş...aynı şekilde anneannemde öle geçirmiş içinden.elbette rabbim bilir biz bilemeyiz....fakat arkadaşımızın yazısını okuyunca bende paylaşmak istedim sabi çocuğa bu tür şeyler malum olurmu hem 18 aylık gibi bir sürede gerçi çat pat konuşmaya başlamıştı bir kaç ay öncesinden ama bu kadar uzun cümle kurunca bende ailemde şaşırdık...bu nasıl oluyor sabi çocuğun ağzından böle bir kelime çıktı diye itibar edilirmi sonuçta onu kjonuşturanda rabbim..selam ve dua ile....

 2. Guray
  Karadeniz

  Cevap: Sabilere malum olurmu


  Reklam


  Rabbim çocuğunuzu ve tüm inanları kendine layık kul Habibine ümmet eylesin inşallah

  Gaybı Rabbim bilir çocuğunuz doğru dahi söylemiş olsa. Duyduğunuza itibar etmeyin ancak bunu hayra yorup Allah'a dua ile Rahmetine güvenin.

+ Yorum Gönder