+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusül abdesti aldıktan sonra şehvet (zevk suyu) gelmesi guslü bozar mı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Faydalı

  Reklam  Faydalı ile alakalı yazı mumsema.com Faydalı
  Spor hareketleri esneme hareketleri yapın egilin domalın değişik şekillere girin çünkü şehvet suyu o kanallarda kalabilir hareketler onu dışarı sürükler ve işediginizde tam olarak temşz olur kanalınız o yüzden yapın sonrda işedikten sonra gusül alın bidaha çıkması beklenmez çıksada işdiginiz için sıkıntı yok ama hareketleri yapın iyi olur

 2. Misafir

  Yorum: Gusül abdesti aldıktan sonra şehvet (zevk suyu) gelmesi guslü bozar mı


  Reklam


  Meni geldikden sonra direk idarımı yaptım ve 20 dk yakın bekledim tekrar lavoboya girdim ama su gibi yapışkan sıvı geldi orayı temizledikden sonra gusul abdesti aldım hemen sonrasında idrarım yaptım yapışkan bir sıvı geldi guslu bozar mı ??

 3. @hmet
  Üye
  hemen sonrasında idrarım yaptım yapışkan bir sıvı geldi guslu bozar mı ??
  Hayır guslü bozmaz. idrardan sonra gelen akıntı zarar vermez

 4. Misafir
  Gusül abdesti almadan once idrarimi yaptim ve 10 dk sonra gusül abdesti aldim çıktıktan sonra sıvı geldi cuma namazi kilabilirmiyim ya da tekrar gusül almam gerekir mi ?

 5. arifselim
  Yönetici
  Namaz, sadece cuma namazından ibaret değildir. Beş vakit namazlarına da aynı önemi göstermek zorundasın bunu unutma.

  Gusül abdesti almadan önce idrar almış olman yeterlidir. Artık daha sonra ne sıvı gelirse gelsin bu guslüne bir zararı olmaz. Bir daha artık bu gelen sıvı için gusül abdesti almana gerek yoktur.

 6. Misafir
  Gusül almadan önce idrar yapıp sonra Gusül alsak gusülden sonra gelen akıntı tekrar Gusül gerekir mi?

  Uyuduktan ve idrarini yaptiktan sonra gusul abdesti aldiktan sonra henuz banyodayken meni gelirse gusul abdestini bidaha
  Almak gerekir mi

 7. arifselim
  Yönetici
  - Gusül alamadan önce idrar yapılmış ise artık gusülden sonra gelen akıntı sadece namaz abdestini bozar gusül gerekmez.

  - İdrarını yaptıktan sonra veya yeteri kadar örneğin 20 - 30 dakika gibi bir süre geçtikten sonra artık gelen meni olursa bu meni cünüp etmez ve gusül gerektirmez.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
gusül abdesti aldıktan sonra sıvı gelmesi ,  gusul abdesti aldiktan sonra akinti gelirse,  gusül abdesti aldıktan sonra gelen akıntı,  gusül abdesti aldıktan sonra gelen mezi,  gusul abdesti aldıktan sonra gelen sıvı,  gusul aldiktan sonra akinti gelirse,  boy abdesti aldıktan sonra akıntı gelirse ne olur