+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusül abdesti aldıktan sonra şehvet (zevk suyu) gelmesi guslü bozar mı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Gusül abdesti aldıktan sonra şehvet (zevk suyu) gelmesi guslü bozar mı

  Reklam  Cevap: Gusül abdesti aldıktan sonra şehvet (zevk suyu) gelmesi guslü bozar mı ile ilgili yazı Yudumla.com
  Cunup oldum gusül aldim ( idrar yapmadan ) sonra bise akti,bozulur mu?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Eğer hemen gusül almaya geçti isen ne bekleme nede idrar olmamışsa o zaman yeniden gusül almalısın.

 3. Misafir
  Ben onceden meni mezi tsm bilmiyorum su gibi ama yapaskan gelin bir sivi iste oi geliyodu direk gusul alyodum ama idrarami yapmayidim cunku bilmiyordum kabull olur mu

 4. arifselim
  Yönetici
  Artık geçen dönemler için bir şey yapman gerekmez artık bundan sonra meni ile meziyi iyice bilmen ve dikkat etmen gerekir.

 5. Misafir
  Gusül abdesti aldiktan 1 kac saat sonra idrar yaparken meni geldi tekrar abdest almama gerek varmi ? Acil cevap yarin bayram

 6. arifselim
  Yönetici
  Gusül aldıktan bir saat sonra artık şehvetsiz bir şekilde gelen meniden dolayı gusül almak gerekmez. Bu yeterli bir süredir.

 7. Misafir
  Gusül abdesti alıyorum o esnada mezi geldi yani gusül esnasında yeniden abdest alayım mı

 8. klav
  Özel Üye
  Mezi gusül abdesti gerektirmez. Guslü bozmaz.

 9. Misafir
  Ben idrarımı yapmadım ama abdest aldıktan 15dakika sonra 1-2 damla şehvetsiz bir şekilde bir sıvı geldi tekrar gusül gerekir mi.

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu kadar bir süreden sonra şehvet olmadan gelen meni guslü gerektirmez. Gusül almadan önce en doğrusunu menin kesildiğinden emin olmaktır. Bunun için ya biraz beklemek , ya idrarını yapmak veya 40 adım kadar atmaktır.

 11. Misafir
  Bazı sapık görüntülere baktım.Elimle hic dokunmadim ozel bolgeme.Ve 1-2 dk sonra mezi geldi. Tam emin degilim ama mezi di galiba , bu gelen sıvı diyelim ki meni idi. Meni olsa gusul gerekir mi sevhetsiz geldi. Cok kuskuluyum ama mezidi mi menidi mi bilmiyorum.

 12. Selam2
  Devamlı Üye

  Reklam


  Şehvetsiz sapık görüntülere mi baktığını söylüyorsun? Var mı böyle bir şey. Gelen şehvetle gelmiştir fakat mezide olabilir. Meni ise elbette gusül alacaksın. Sitemizdeki aramadan "meni mi mezi mi" sözcüğünü arayıp tarifleri oku.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
gusül abdesti aldıktan sonra sıvı gelmesi ,  gusul abdesti aldiktan sonra akinti gelirse,  gusül abdesti aldıktan sonra gelen akıntı,  gusül abdesti aldıktan sonra gelen mezi,  gusul abdesti aldıktan sonra gelen sıvı,  gusul aldiktan sonra akinti gelirse,  boy abdesti aldıktan sonra akıntı gelirse ne olur