+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Samimi arkadaşım namazı bıraktı.. Namaza başlaması için neler tavsiye edersiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Tuana Almila
  Üye
  Reklam

  Samimi arkadaşım namazı bıraktı.. Namaza başlaması için neler tavsiye edersiniz?

  Reklam

  Samimi arkadaşım namazı bıraktı.. Namaza başlaması için neler tavsiye edersiniz? Mumsema Benim bir arkadaşım var 12 yıldır arkadaş demiyelim kardeş gibiyiz o namazını kılıyordu ama bıraktı iki kere rüyamda feci fir şekilde çok çok kötü bir halde gördüm ilkinde korkmaması için sadece ''seni rüyamda gördüm kötü gördüm namazını kıl dedim'' ''tamam dedi''ama kılmadı ne yapmam lazım yardım edin onu nasıl namaza bağlayabilirim yardım edin kardeşlerim lütfen onu kardeşim gibi seviyorum içi tertemiz ama sadece namazı eksik yani içim paramparça oluyor o namaz kılmadığında

 2. Galus
  Devamlı Üye

  Cevap: Lütfen yardım edin :((


  Reklam


  Lütfen yardım edin (
  Benim bir arkadaşım var 12 yıldır arkadaş demiyelim kardeş gibiyiz o namazını kılıyordu ama bıraktı iki kere rüyamda feci fir şekilde çok çok kötü bir halde gördüm ilkinde korkmaması için sadece ''seni rüyamda gördüm kötü gördüm namazını kıl dedim'' ''tamam dedi''ama kılmadı ne yapmam lazım yardım edin onu nasıl namaza bağlayabilirim yardım edin kardeşlerim lütfen onu kardeşim gibi seviyorum içi tertemiz ama sadece namazı eksik yani içim paramparça oluyor o namaz kılmadığında
  Namaz bilinci kitabını hediye edin yada beraber okuyun

  Forum Kuralları
  7. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. "yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın yöneticiler tarafından silinir" ve cezalandırılır.


 3. tekturk
  Devamlı Üye
  Namaz kilmayanlarin gorecegi azap dan bahsedin

 4. Tuana Almila
  Üye
  Galus kardeş bilmiyordum kusura bakma

  Ve teşekkür ederim yardım ettiğiniz için

 5. imam
  Üye
  Alimlerin namaz hakkındaki video sohbet cd lerini hediye edin izletin

 6. Tuana Almila
  Üye
  Teşekkür ederim kardeşim bende öyle yapmayı düşündüm ama namaz kılmanın önemini birde namaz kılmayanın başına geleceklerini okuyağım olur mu sizce?

+ Yorum Gönder