+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Akşamdan sonra gördüğüm şeyeler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. peugeot_bor
  Devamlı Üye
  Reklam

  Akşamdan sonra gördüğüm şeyeler

  Reklam

  Akşamdan sonra gördüğüm şeyeler Mumsema Akşamları karanlık vaya aydınlık bir yerde yanlız kaldığımda bazen gözümün önüne ışık yanıp sönüyormuş gibi bir şeyler gelip geçiyor. Bazende çok şefaf bir şeyin geçtiğini görüyorum birde çok çıtırtı sesi duyuyorum sizce 3 harfli ola bilirmi?

 2. Star
  Devamlı Üye

  Cevap: Akşamdan sonra gördüğüm şeyeler


  Reklam


  Kardeş bi keresinde bende yatağımda uyurken mutfaktan buzdolabı açılıp kapanma sesini duydum.Acayip derecede rahatsız oldum.

  Diğer bir olaydada lavabodayken birisinin yatak odası ile salon arası olan bir koridorda koşturduğunu duydum


 3. Hiss1
  Devamlı Üye
  Arkadaşlar bu olayları paranormale bağlamamanızı tavsiye ederim. Eğer cinleri araştırıyorsanız ve onlardan tırsıyorsanız kesinlikle size paranormal gibi gelen bir olayla karşılaşırsınız. Halbuki normal bir çıtırtıdır. Diğer bir deyişle bilinçaltınızın size bir oyunu olabilir. Ses duymazsınız ama duyuyormuş gibi olursunuz. İtiraf ediyorum en küçük bir bilgim olmadan konuşuyorum ama mantıksız değil =) Işık olayına deyinirsek hemen herkeste olan bir şey. Önünden bir şeyin geçiyormuş gibi olması falan filan. Böyle bir durumda uyumayı denesen iyi edersin. Veya fazla takma geçer.

 4. Star
  Devamlı Üye
  Cinlerden korkmuyorum.Tabi aniden insanın önüne çıksa tırsarım o ayrı bir şey ama genel anlamda korkmuyorum cinlerden.Paranormalede bağlamıyorum ben tabi.Gayet doğal birşey.Cinlerde bizler gibi varlık.Etrafta gezinmeleri normaldir...

 5. Hiss1
  Devamlı Üye
  Tabi normaldir ama cinler insanlar tarafından paranormal varlıklar olarak nitelendirilir.

 6. ehli.sünnet
  Üye
  yav doğrudur olabilir. benim başımdanda Kara kediler beni kovalamıştı. ıssız bir yerde. ne bileyim ben kaçıyordum peşimden koşuyorlardı o zamanlar evde yatıyordum. Ağaca çıkıp bana bakıyorlardı. taş atıyordum kaçmıyorlardı. herşey olabilir. birde şu karabasan geldigi zaman Ayetel kürsiyide okuyordum gitmiyordu. üstüne daha çok baskı yapıyordu üstüme.. çok şükür şimdi birşeyler yok. ne yaratıklar bunlar ya. tam başa belalar

 7. Saif Al-Din
  Devamlı Üye
  Yau cinlerde biz insanlardan illallah ediyor zaten
  Bu forumlarda güzel bir dua vardı inşaAllah bulursam linkini kopyalayayım yardımcı olur.

  link : http://www.mumsema.org/dua-ile-ilgil...-hediye-2.html

  Bismillahillezi Lâ Yedurru meâs mihi şey-un fil-ârdi ve lâ fissemâi ve huves semiul âliym

 8. islamyolu
  Emekli
  kardeş bu duanın arapca yazıdan yokmu. Harf çıkış yerleri önemli. Aliym deki A ayın olması lazım. semiul daki u da Ayın heralde. Arapcasından bulan arkadaslar varsa paylaşabilirmi.

 9. peugeot_bor
  Devamlı Üye
  Bendeki ışık olayı genelede her zaman oluyor. Birde bir kaç kez bayoda aniden birisi çıktı karşıma ve kayboldu bikerede bayo kapısından birisi geçti genelde hep oluyor. Birde sürekli dua ve ayetel kürsiyi okurum. insan ister istemez tedirgin oluyor.

+ Yorum Gönder