+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Doğa üstü güçlere sahip olmak mümkünmü Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. holy45
  Emekli
  Reklam

  Cevap: doğa üstü güçlere sahip olmak mümkünmü

  Reklam  Cevap: doğa üstü güçlere sahip olmak mümkünmü isimli yazı www.Mumsema.comCevap: doğa üstü güçlere sahip olmak mümkünmü
  ben korkmuyum niye dersen ne olursa bilirkimki kaderimde varmıs allah tan gelmiştir

 2. Ferhat1991
  Emekli

  Cevap: doğa üstü güçlere sahip olmak mümkünmü


  Reklam


  sende haklısını valla yeterince cesaretimi toplayabilsem bende yapmayı planlıyorum ama cesaret önemli

 3. holy45
  Emekli
  snn rabbin onunda rabbi allah istemedikten sonra snn saçının kılı ble incilmez sdece pskolojin bozuluyor her hangi bir çıt sesinde onlar aklına gelior geçiçidir fakat

 4. Star
  Devamlı Üye
  Ne gereği var şimdi cinleri rahatsız etmenin,doğa üstü güç sahibi olmanın.Rabbinizin istediklerini ve emrettiklerini yapın o yeter

 5. Hiss1
  Devamlı Üye
  Kardeş 1.sayfa haricindeki yorumları okumadım. Eğer yazıldıysa affola. Parapsikolojiyi bir araştır derim. Astral seyahat denen hadisede bir üst boyuta geçildiği söyleniyor ama bu gayb alemi değil. Ve parapsikoloji tarafımdan diyenete sorulmuş ve onaylanmıştır. Fiziksel temas olmadan maddeye etki etmek mümkün. Görünmez olmak bile. Bir kutunun içinde ne olduğunu sezmek mümkün. %100 düşünce gücü kitabını öneririm. Adam kaderi yalanlamış ama takma kaderin ne olduğunu yanlış kavradığı için yalalamış. Ama bunlara doğaüstü güç demek yanlış olur. Kutu olayı hariç hepsi her insanda var olan ama körelmiş yetenekler. Büyüye girmez çünkü telekinezi denen şeyle fiziksel temas olmaksızın maddeyi oynatmak ile elle oynatmak aynı şey. Astral seyahat zaten Allah'ın sevdiği ve istediği bir tarz. Farklı bir ilim olduğu için her müslümanın araştırması gerekir.

 6. Star
  Devamlı Üye
  Benim garibime giden şu ana kadar ne Kur'an'da nede başka bir dini kitapta Astral Seyahat'ten bahsetmemesiydi.Sorularla İslamiyet'teki editörde diyorki sünnet.Kafam karıştı.

 7. Hiss1
  Devamlı Üye
  Doğru kardeş kur'anda bahsedilmiyor ama tarihteki alimler müslüman araştırmacılar da astral seyahatle uğraşmıştır. Peygamber efendimiz(sav) bile. Mevlana hazretlerinin çocuk yaşında yaptığı söylenir.

 8. Hiss1
  Devamlı Üye
  Resulullah (sav) uğraşmış mı bilmiyorum ama sünnet olduğuna göre uğraştığı kesin. Zaten bunlar kötü şeyler değil. İslam'a uygun hatta İslam'ın istediği şeyler. İslam dini yalanlamayacak her türlü ilimi araştırmayı emretmiş. Parapsikoloji'ye beyin bilimi diyebilir miyiz bilmiyorum. Çünkü her şeyi beyninizle yapıyorsunuz. Bundan yola çıkarsak hepimiz yapabiliriz. 7 aydır parapsikolojiyle uğraşıyorum. Baya zor bir ilim. Henüz yapamadım ama aşama kaydettim. Telekineziyi hafiften yapmışlığım var. Yani burada anlatmak istediğim doğaüstü güç düşüncesiyle yanılgıya düşmeyin.

 9. Muhasibi
  Editör
  Holy45 kardeş,ferhat kardeşi desteklemeden önce bir forum kurarlarına göz atmanı tavsiye ederim...
  Forumda flod yapmak yasaktır.

 10. Star
  Devamlı Üye
  Sorunda orda zaten Astral'in sünnet olup olmadığının kesin bir kanıtını göremedim daha...Kesin bir kanıt görsem kesinlikle yapacağım birşey ama..Emin olmadan yapmak istemiyorum açıkçası.Rabbim daima en iyisini bilir..

 11. Hiss1
  Devamlı Üye
  Tamam kardeşim, Çoğu kişi bu konuda önyargılı davranıyor. Gerçi astral seyahatin din açısından riskli kısmı kötü amaçla yapılması. Şimdi bir konu açacağım, orda diyanetin bana parapsikoloji hakkındaki cevabını paylaşacağım. Biraz uzun ama keyifli bir yazı. Okuman endişelerini giderir umarım. Konu başlığı: DİB'e Parapsikolojinin İslamdaki Yeri Nedir Diye Sordum!

 12. Star
  Devamlı Üye

  Reklam


  Önyargılı davranmıyorum,emin davranmak istiyorum.İslam'da bu konuları hiç duymamıştım daha önceden çünkü..

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
doğa üstü güçlere sahip olmak,  doğa üstü güçlere sahip insanlar,  özel güçlere sahip olmak için dua,  Doğa üstü güçlere sahip olma,  rüyada özel güçlere sahip olduğunu görmek,  ustun guclere sahip olmak,  doğaüstü güçlere sahip olmak