+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Deri ve altın.. Deri kadına Altın erkeğe harammıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. burser
  Üye
  Reklam

  Deri ve altın.. Deri kadına Altın erkeğe harammıdır?

  Reklam

  Deri ve altın.. Deri kadına Altın erkeğe harammıdır? Mumsema Bildiğim kadarıyla deri kadına altın ise erkeğe haramdır.Allah her şeyi biz insanların faydasına olacak şekilde yasak kılmış veya helal kılmış Bu yasakta ki neden nedir ? ( Kusura bakmayın ben dinimi detaylı olarak araştırmaya yeni başladım eğer yanlış bir soru olduysa beni mazur görün )

 2. burser
  Üye

  Cevap: Deri ve altın


  Reklam


  bu konu hakkında bilgisi olan yok mu acaba,çok merak ediyorum nedenini

 3. Hoca
  erimeye devam...
  Bildiğim kadarıyla deri kadına altın ise erkeğe haramdır.Allah her şeyi biz insanların faydasına olacak şekilde yasak kılmış veya helal kılmış Bu yasakta ki neden nedir ? ( Kusura bakmayın ben dinimi detaylı olarak araştırmaya yeni başladım eğer yanlış bir soru olduysa beni mazur görün )
  Elbtte cevap verebilecek nice hocalarmız var forumda ama konularınızı yanlış başlığa açtığınız için haftalarca konuya cevap verilemiyor.

  Sorularmızı "Sizden Gelen Sorular" başlığına açalım.
  __________________________________

  Altın erkeğe haramdır bu doğru ama Deri ise hem kadına hem erkeğe helaldir.

 4. burser
  Üye
  Acaba ben mi yanlış görüyorum ama konuyu dediğiniz başlığa açmışım. Mumsema islam Arsivi > Sohbet & Muhabbet Bölümü > Soru ve Sohbet Alt Başlıkları > Sizden gelen sorular
  Deri ve altın.. Deri kadına Altın erkeğe harammıdır?

 5. Ercan
  Devamlı Üye
  Admin konuyu uygun yere taşımış.

+ Yorum Gönder