+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Helal Gıda sıkıntısı .. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. DrLeyla
  Devamlı Üye
  Reklam

  Cevap: Helal Gıda sıkıntısı ..

  Reklam  Cevap: Helal Gıda sıkıntısı .. ile ilgili yazı Yudumla.com
  Şeytanın tatlı sözleri listesini kim öğretti size çok merek ediyorum.
  Şeytan kendisi olmasın?
  Her yazılana inanmak zorunda değiliz.


 2. ay lav yu
  Emekli

  Cevap: Helal Gıda sıkıntısı ..


  Reklam


  Her yazılana inanın demiyorum zaten.Burda demek istenen bu yanlış sözlerin dinimizi başka yönlere çekip çarpıtması,yani şeytanın insanların aklına koyup doğruyu bulmamızı zorlaştırması ve cennetten uzaklaştırıp kestirip atan sözler.Oysa biraz beyin yorsanız benim en başından her yazılana inanmayın demek istediğimi anlayacaksınız.Ama yanlışlar doğrularıda götürmesin lütfen.Doğruyu bulabilmeniz için azıcık düşünüp çaba sarfetmeniz yeterli olacaktır.Yazdıklarınızıda 14. tatlı söz ilan ediyorum.Anladınız heralde bu durumda şeytanın size bunları yazdırdığını.Umarım artık ona uymazsınız,inşallah tekrar aklınıza girip o kadar okuyana yanlış şeyler yazdırtmaz size.

 3. senayusa
  "ipek ve bocek"
  Arkadaslar, olaya bir de iyi tarafindan bakin. Ben Amerikada yasiyorum ve helal gida bulabilmenin sorunlarini o kadar yasiyorum ki. Bir markete gittigimde defalarca icerigini okumaktan yoruldum. Helal et bulabilmek icin giristigimiz cabalari hic saymayacagim. Uzman hocalarimizdan aldigimiz son bilgiler dogrultusunda yasiyoruz. Uzerinde "U" "D" 'K" isaretleri bulunan gidalari aliyoruz ama yinede yeni aldigimiz her urunun icerigine alkol ya da jelatin tarzi seyler olup olmadigina bakiyoruz. Bu cihetle, Tutkiyede yasayan arkadaslarim bizden cok cok daha kismetlisiniz, bir de bizi dusunun... Mesela ben 3 senedir abd de olmama ragmen hicbir marketin et reyonuna gecmedim....

 4. DrLeyla
  Devamlı Üye
  Zaten sapmış olan birisi ile şeyten niye uğraşsın ki?

  O kurnaz yaratığa karşı tek silahım var. O da duamdır.

  Allah'ım belki ben kendi imanıma gerektiği gibi sahip çıkamam, Sen bana bu işte yardım et! İmanım Sana emanet olsun ya Rabbi, zira kendime, Sana güvendiğim kadar güvenmiyorum. Bunca bilgisizliğimi bana affet, bilmem gerekenleri de bana öğret, daha önce öğrettiğin gibi! Hamd olsun her bir adına, her bir sıfatına, ey alemlerin sahibi Allah!
  Amin.


 5. ay lav yu
  Emekli
  Amin kardeşim,Allah yar ve yardımcımız olsun.Senayusa kardeş bildiğim kadarıyla Amerika,Malezya ve diğer ülkelerde bulunan satışlarda her ürünün üstünde domuz yağı varsa vardır yoksa yoktur diyorlarmış.Siz bu bakımdan şanslısınız çünkü nelerde olup olmadığını sizlere aktardıkları için hiç olmazsa biliyorsunuz.Fakat burda haram maddeler varsa bile üstünde yazılmıyor veya söylenmiyor.Rabbim sizlerinde bizlerinde yardımcısı olsun,günahlarımızı affetsin inşallah.

 6. peugeot_bor
  Devamlı Üye
  helal gıda sertifikası veren yerler var. GİMDES örenk olarak

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
afia satış noktaları,  afia gıda satış noktaları,  afia gıda ankara,  afia market şubeleri