+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bazen cinsel organımdan mezi geliyor ve hemen çamaşırımı değiştiriyorum bu yeterli mi ne yapmam gerek? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. pisman_kul
  Üye
  Reklam

  Bazen cinsel organımdan mezi geliyor ve hemen çamaşırımı değiştiriyorum bu yeterli mi ne yapmam gerek?

  Reklam

  Bazen cinsel organımdan mezi geliyor ve hemen çamaşırımı değiştiriyorum bu yeterli mi ne yapmam gerek? Mumsema bazen cinsel organımdan mezi geliyor ve hemen çamaşırımı değiştiriyorum bu yeterli mi ne yapmam gerek bi yerde namazı için abdest almak gerekir diye okumuştum ama ben 5 vakit namazında biri dğilim ???

 2. Guray
  Karadeniz

  Cevap: yardımcı olur musunuz ??


  Reklam


  mezi geldiğinde bulaşan yeri ve çamaşırı temizlemek gerekir. Namaz için abdest alma konusu mezinin abdesti bozduğundan dolayı olsa gerek. Allah 5 vakit namaz kılmayıda nasip etsin

 3. pisman_kul
  Üye
  Amin kardeşim en yakın zaman da 5 vakite başlamayı düşünüyorum aslında... yani şöyle diebiliriz mezi geldiğinde cinsel organı yıkamak ve çamaşırı değiştirmek yeterlidir değil mi usta

 4. Guray
  Karadeniz
  aynen mezi namaz abdestini bozar gusül gerektirmez .

 5. EarthQuake®
  Yolcu
  yani şöyle diebiliriz mezi geldiğinde cinsel organı yıkamak ve çamaşırı değiştirmek yeterlidir değil mi usta
  Evet, çamaşırı ya yıkar / temizlersiniz ya da değiştirirsiniz. Mezi abdesti bozar, gusle zarar vermez. Namaz kılmak için tekrar abdest almanız gerekir. Selametle.

 6. pisman_kul
  Üye
  eywAllah dosltarım allah razı olsun

+ Yorum Gönder