+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Çok daralıyorum sanki nefes alamıyorum!!! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Şema
  el-âsa limen âsa
  Reklam

  Cevap: Çok daralıyorum sanki nefes alamıyorum!!!

  Reklam  Cevap: Çok daralıyorum sanki nefes alamıyorum!!! isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Çok daralıyorum sanki nefes alamıyorum!!!
  sureklincarpar ck buyuk acilar icindeyim ne olur bir yok gosterin artik oyle bir durumdayim ki Hasa seytan tetikliuor Allah korusun İmansiz olur canima kiyarim diye cok korkuyorum nasil atlatabilirim bu olayi
  iki yolu var
  Maddi olarak, doktora git rahatlatıcı ilaç al iyi gelecektir
  Manevi olarak, Allaha tevekkül et ve hayırlısını dile

  Tavsiyem eşini bu kadar seviyorken bırakmasaydın ve imkan varsa bir araya gelin

 2. Misafir

  Cevap: Çok daralıyorum sanki nefes alamıyorum!!!


  Reklam


  Kimi zaman hakkımızda hayırsız görünen şeyler aslında bizim için hayırlı olanlardır fakat biz gelecekten habersiz olduğumuz içn bunun farkına varamayız(Bir şey sizin için hayırlı iken siz onu hoş görmezsiniz yine olur ki bir şey sizin için kötü iken siz onu seversiniz, Allah bilir siz bilemezsiniz bakara216), aynı şekilde kimi hayatımızdan çıkanların yokluğu bizim için daha hayırlıdır bizim kayıplarımız gibi görünebilirler ama belkide Allah sizin için onları hayatınızdan uzaklaştırmıştır. Bide burdan bakın.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
çok daralıyorum,  namaz kılarken nefesim daralıyor,  namaz kılarken nefes alamıyorum,  içim daralıyor nefes alamıyorum,  daralıyorum,  namaz kılarken nefes darlığı,  namazda nefes darlığı