+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allahın Haram KIldığı Günahlardan Kurtulmak istiyorum Yardımlarınıza ihtiyacım var Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. mahçup
  Üye
  Reklam

  Allahın Haram KIldığı Günahlardan Kurtulmak istiyorum Yardımlarınıza ihtiyacım var

  Reklam

  Allahın Haram KIldığı Günahlardan Kurtulmak istiyorum Yardımlarınıza ihtiyacım var Mumsema selamun aleyküm. hergün içen çok küfreden zina yapan her türlü pislik olan ama yine de içimde Allah aşkı olan biri iken geçen ramazandan bu yana 5 vakit namaz kılıyorum ve ocak ayından bu yana kuran dersi alıyorum.eski günlerden kalma evlilik dışı ilişkim olmuştu ve o kişi beni maddi manevi ipten almıştı. şimdi namaz kılıp kuran okuyorum ama onu bırakamıyorum vefasızlık yapamıyorum ama kopmak istiyorum şu anki yolumdan sapmak istemiyorum ama o da beni icralardan kurtardığı için onu da satmaya vicdanım el vermiyo fakat bi yol seçtim ne yapmalıyım nasıl kurtulmalıyım bana yardımcı olun Allah rızası için. bunca nimeti veren Allah a yönelmeme engel olmamalı bana yaptığı yardımlar düşünmemeliyim bunları ama nasıl. bu ilişkide cinsellik olmasa temas olmasa da rahatsızım ve bu ilişki sürdükçe namaz da kılsam kitap da okusam haram a bakmak normal gibi geliyo yine bana son günlerde ve göz zinasını çok yapmaya başladım. Allah a tam teslim olup kaza ibadetleri nafile ibadetler ve islam a yakışır mümin olmak istiyorum içimde bu aşkı hissediyorum lürfen yardım edin lütfenn.

 2. imam
  Üye

  Cevap: Allahın Haram KIldığı Günahlardan Kurtulmak istiyorum Yardımlarınıza ihtiyacım var


  Reklam


  selamun aleyküm. hergün içen çok küfreden zina yapan her türlü pislik olan ama yine de içimde Allah aşkı olan biri iken geçen ramazandan bu yana 5 vakit namaz kılıyorum ve ocak ayından bu yana kuran dersi alıyorum.eski günlerden kalma evlilik dışı ilişkim olmuştu ve o kişi beni maddi manevi ipten almıştı. şimdi namaz kılıp kuran okuyorum ama onu bırakamıyorum vefasızlık yapamıyorum ama kopmak istiyorum şu anki yolumdan sapmak istemiyorum ama o da beni icralardan kurtardığı için onu da satmaya vicdanım el vermiyo fakat bi yol seçtim ne yapmalıyım nasıl kurtulmalıyım bana yardımcı olun Allah rızası için. bunca nimeti veren Allah a yönelmeme engel olmamalı bana yaptığı yardımlar düşünmemeliyim bunları ama nasıl. bu ilişkide cinsellik olmasa temas olmasa da rahatsızım ve bu ilişki sürdükçe namaz da kılsam kitap da okusam haram a bakmak normal gibi geliyo yine bana son günlerde ve göz zinasını çok yapmaya başladım. Allah a tam teslim olup kaza ibadetleri nafile ibadetler ve islam a yakışır mümin olmak istiyorum içimde bu aşkı hissediyorum lürfen yardım edin lütfenn.
  ve aleykumusselam ve rahmetullah.
  Birileri seni icradan kurtardığı için ona karşı mahcup olmuşsun.!
  Ya seni yoktan var eden ve bu günahlarına rağmen senden nimetlerini esirgemeyen Allah'tan daha çok utanman gerekmez mi?
  Unutmaki Allah (cc) seni her an gözetiyor ve melekler her an'ını kayda geçiriyor.
  Samimi bir söz ver Rabbine ve O da senin günahlarını silsin ve yeni güzel/temiz bir hayata başla.
  Allah hidayet versin. amin

 3. mahçup
  Üye
  Allah razı olsun

+ Yorum Gönder
günahlarımdan arınmak istiyorum,  gunahlarimdan kurtulmak istiyorum,  günahlarımdan kurtulmak istiyorum,  günahlardan kurtulmak istiyorum