+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Arkdaşım zamanın geri alınması için dua ediyor!!! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. nur1986
  Devamlı Üye
  Reklam

  Arkdaşım zamanın geri alınması için dua ediyor!!!

  Reklam

  Arkdaşım zamanın geri alınması için dua ediyor!!! Mumsema evet yanlış okumadınız arkdaşım bir olay yaşamış bu olay için zamanın geri alınması için dua ettiğini sölüyor böle bir dua kabul olurmu yani zaman geri alınabilirmi allahım büyük inanıyorum o isterse herşey olur...ama zamanın geri alınması için dua etmek şaşırttı beni.
  gerçek yaşanmış olayların anlatıldığı bir filim izlemiştim kısa önceleri adamın birinin bir oğlu vardı 5 yaşlarında çok sıkıntıdaydı ve tarihi bir camiden bir kuranı kerim çalmıştı sora evine girerken çocuğunun traktörün altında kaldığı gördü hemen hastaneye yetiştirdi ama çocuğu ölmüştü adam töbe töbe allahım diyerek tarihi camiye g,iderek kuranı kerim geri bıraktı ve cami hocasından helallik istemişti...korkarak ve ürpererek evine geldi ve kapıyı oğlu açmıştı inanamadı ama sen kaza geçirmedin mi dedi sora allaha şükretti birdaha asla hırsızlşık yapmıcam senden gelen herşeye razıyım allahım her şerde vardır bir hayır demişti vs vs...yani zamanın geri alınması için dua etmesi bunun gibi bişeymi???

 2. Altundal
  Devamlı Üye

  Cevap: arkdaşım zamanın geri alınması için dua ediyor!!!


  Reklam


  evet yanlış okumadınız arkdaşım bir olay yaşamış bu olay için zamanın geri alınması için dua ettiğini sölüyor böle bir dua kabul olurmu yani zaman geri alınabilirmi allahım büyük inanıyorum o isterse herşey olur...ama zamanın geri alınması için dua etmek şaşırttı beni.
  arkdaşım zamanın geri alınması için dua ediyor!!! gerçek yaşanmış olayların anlatıldığı bir filim izlemiştim kısa önceleri adamın birinin bir oğlu vardı 5 yaşlarında çok sıkıntıdaydı ve tarihi bir camiden bir kuranı kerim çalmıştı sora evine girerken çocuğunun traktörün altında kaldığı gördü hemen hastaneye yetiştirdi ama çocuğu ölmüştü adam töbe töbe allahım diyerek tarihi camiye g,iderek kuranı kerim geri bıraktı ve cami hocasından helallik istemişti...korkarak ve ürpererek evine geldi ve kapıyı oğlu açmıştı inanamadı ama sen kaza geçirmedin mi dedi sora allaha şükretti birdaha asla hırsızlşık yapmıcam senden gelen herşeye razıyım allahım her şerde vardır bir hayır demişti vs vs...yani zamanın geri alınması için dua etmesi bunun gibi bişeymi???
  Zamanın geri gelme duası diye bir dua yok kardeş.

 3. Janis
  Üye
  sanırım sadece 12-13 yaşlarında yada daha küçük biri böyle bir dua eder

 4. muhasebeci
  Emekli
  Gelecegı donus fılmıne mı baktınız

+ Yorum Gönder