+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Başkalarının ilişkiye girdiğini görmek gusül gerektirir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. focus
  Üye
  Reklam

  Başkalarının ilişkiye girdiğini görmek gusül gerektirir mi?

  Reklam

  Başkalarının ilişkiye girdiğini görmek gusül gerektirir mi? Mumsema rüyamda televizyon izliyordum. kanalları değiştirirken ilişkiye giren insanları gördüm. ben değil, başkaları ilişkiye giriyorlardı. gusül abdesti almam gerekir mi?

 2. melankoliq
  Emekli

  Cevap: Gusül abdesti almam gerekir mi?


  Reklam


  Eğer etkilendiysen gerekir.Tahrik olup olmadığına da kendin karar vereceksin.

 3. EarthQuake®
  Yolcu
  İhtilam olduysanız, uyandığınızda yaşlık gördüyseniz gusül gerekir. Sadece rüya görmek, guslü gerektirmez.

 4. focus
  Üye
  arkadaşlar bir sorum daha olacak. Rüyamızda çıplak birine sarıldığımızı görürsek ve sadece heyecanlanma hissini duyarsak gusletmemiz gerekirmi?

 5. Galus
  Devamlı Üye
  sevgili arkadaşım eğer uykunuzda meni çıktı ise gusul etmeniz gerek yok eğer meni yok ise gusul etmeye gerek yoktur. 6. ziya3400
  Devamlı Üye
  Uykumuzda meninin çıkıp çıkmadığını anlayamıyorsak ne yapacaz ? İç çamaşırımıza bakıyoruz misal saatler geçmiş kurumuş. Benim kafamı çok karıştırıyor böyle meseleler

 7. Galus
  Devamlı Üye
  kardeşim kurumuş diyorsunuz... meni gelmiş kurumuş ise zaten gusul almalısın.
  ama ortada gusulü gerektirecek birşey yoksa gusul almanıza olur.vesveselerden kaçının.

 8. EarthQuake®
  Yolcu
  Ziya ağabey, bu konu hakkında forumdaki yüzlerce konudan -en azından- üç beşini okudun mu, merak ediyorum. Çünkü okuduysan zaten sorularının cevabını net şekilde almışsındır. Okumadıysan önce onlara yönelmeni, arama yapmanı dilerim. Selametle.


 9. islamyolu
  Emekli
  Kardeş Galuş doğru diyor. bir insan meni geldigini farkedemezmi. eder tabiki. meni gelirse git gusül abdestini al .. rüyadır bu Şeytani rüyalar cok olur böyle

 10. Misafir
  Slm. Rüyamda Sevdiğim erkeğin bi başka bayanla ilişkiye girdiğini gördüm. Ve bende orda oluyorum tesadüfen. Bende sevgilimi yumrukmalamaya başladım. Sen nasl olurda böyle bişiy yaparsn diye. Bağırıp çağırıp ağlıyorum. Ve onun boşalmış olduğunu görüyorum.

 11. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu aranızda olacak bazı sorunlara işaret eder. Bazende bu üzeri örtülen problemlerin ortaya çıkması olarak yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada başkasının ilişkiye girdiğini görmek gusül gerektirir mi,  rüyada başkasının ilişkiye girdiğini görmek,  rüyada başkalarının ilişkiye girdiğini görmek,  Rüyada Başka birinin ilişkiye girdiğini görmek güsul abdesti gerektirir mi,  ruyada baskasinin iliskiye girdigini gormek,  ruyada birisiyle ili,  Başkasının ilişkiye girdiğini izlemek nedir