+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Burun deliklerinden biri tıkalı olunca gusül almayacaz mı ? Bekleyecez mi? Nasıl gusül alacaz Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ziya3400
  Devamlı Üye
  Reklam

  Burun deliklerinden biri tıkalı olunca gusül almayacaz mı ? Bekleyecez mi? Nasıl gusül alacaz

  Reklam

  Burun deliklerinden biri tıkalı olunca gusül almayacaz mı ? Bekleyecez mi? Nasıl gusül alacaz Mumsema Arkadaşlar kafama takıldı, burun deliklerinden biri tıkalı olunca gusül almayacaz mı ? Bekleyecez mi? Nasıl gusül alacaz..

  Şimdi mesala burnum bir deliğine su iyi gidiyor, çekiyorum. Fakat diğer deliğe çekemiyorum suyu sadece avucumun içinden su temas ediyor o kadar. İÇİMDEKİ SES GUSÜLE ENGEL DİYOR BU HAREKET ?

  Hanefi mezhebine göre yorumlayalım.

 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Arkadaşlar kafama takıldı, burun deliklerinden biri tıkalı olunca gusül almayacaz mı ? Bekleyecez mi? Nasıl gusül


  Reklam 3. ziya3400
  Devamlı Üye
  Burun spreyim bitti, o olsa burun spreyi ile önce burnumu açıyorum. (Şimdi dışarı çıkıyorum, burun spreyi alıp açıcam burnumu bu sıkıntıdan da kurtulacam..)

  Arkadaşlar inanır mısınız gusül öncesi 10-15 dakka hazırlık evresi var bende.

  Dişlerimi fırçalıyorum, burnumu açıyorum, tırnak altlarını temizliyorum bunlardan birinde hata olursa olmadı sayıyorum

 4. şaf_ak
  ...MüPteLaNıM...
  vesvese vesvese vesvese vesvese
  vesvese vesvese vesvese vesvese
  vesvese vesvese vesvese vesvese
  vesvese vesvese vesvese vesvese
  vesvese vesvese vesvese vesvese
  vesvese vesvese vesvese vesvese

 5. ziya3400
  Devamlı Üye
  Arkadaşlar bu sefer oldu galiba...

  Burnumun tıkanıklığı gitti, saydım tam 23 kere burnuma su verdim. Banyodan çıktığımda artık burnumdan su geliyordu, burna su verme şartı olmuştur herhalde dimi arkadaşlar..


  AYRICA KULAKLARIMA FENA SU VERİYORUM, İÇİNE KAÇIYOR, SONRA KULAK KÜRDANI İLE TEMİZLERKEN SARI PİSLİKLER GELİYOR İLTİHAP OLACAK NERDEYSE BUNLAR ENGEL Mİ GUSÜLE ?


 6. mum
  Administrator
  Ziya kardeş sen vesveselisin.. bu haline devam edersen kendini yiyip bitirirsin.


  burun tıkalıyken gusül abdesti alınır+ Yorum Gönder
burun tıkalıyken gusül,  burun tıkalıyken gusül abdesti alınır mı,  burun tıkalıyken gusul,  burnumun biri sürekli tıkalı,  gusülde burnum tıkalı,  burnum tıkalı gusül abdesti alınır mı,  burun tıkalı ise boy abdesti nasıl alınır