+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Annemin kapanmasını istiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Müslüman123
  Devamlı Üye
  Reklam

  Annemin kapanmasını istiyorum

  Reklam

  Annemin kapanmasını istiyorum Mumsema Ben 13 yaşındayım. Erkeğim. Annemin kapanmasını istiyorum. Bunda çok büyük ısrar ediyorum. Yani kapansa annem Dünyalar benim olcak o kadar yani. Anneme dediğimde insan kendini hazır hissedince kapanmalı diyor. Kendimi hazır hissetmem lazım diyor. Aradan zaman geçtikçe ara sıra bu konu açılıyor. Anne hala hazır hissetmedin mi diyorum. Sonradan bilmerek öfkeleniyorum. Benim sorduğum soru şu annemin kapanmasını istiyorum bunun için anneme ne demeliyim? En çok ney etkiler? Bi video bişi var mı onunla ilgili? Yardımcı olursanız çok sevirim Allah-u Teala razı olsun.

 2. Mürid74
  Devamlı Üye

  Cevap: Annemin kapanmasını istiyorum


  Reklam


  Degerli Kardesim,

  öncelikle Allah (c.c.) hepimize öz irade vermisdir ver herkes yaptiklarindan dolayi kendisi sorumludur.
  Sizin gönlünüzden geceni, annenizinde otomatik olarak yapmasi gerektiginin anlamina gelmez.Ayrica bir kisiye bir konuda ne kadar israr ederseniz o kisinin sicak bakmadigi konudan daha cok uzaklasacakdir.

  Size tavsiyem, Anneninze kapanma konusunda sözlü olarak fazla israr etmemeniz, aksine artik israrinizi kesin.
  Bu israr dalgalari kesildigi vakit anneniz belirli bir zaman sonra sizin kesilen israrlarinizi fark edicekdir ve buda insallah kendisini bu konuda daha cok düsünmeye yol acacakdir.
  Yapabileceginiz daha güzel seyler vardir.Mesela Kataloglarda cok güzel ve göze cok hos gelen Tesettürler vardir.Böyle bir Katalogu annenizin görebilcegi bir yere birakabilirsiniz.
  Ayrica herkesin uyudugu bir vakit kalkip, abdest aldiktan sonra 4 rekatlik Hacet Namazi kilin ve sonra bu konuyu Allah´a (c.c.) acin ve Annenizin kapanmasini cok arzu ettiginizi ve bu konuda yardim talep edin.
  Sayet Annenizin bu konuda bir degisikligi olmaz ise sabirla beklemenizi tavsiye ederim!!!


  Allah (c.c.) yardimcimiz olsun!!!

 3. Müslüman123
  Devamlı Üye
  Çok saol kardeşim. Allah-u Teala razı olsun...

+ Yorum Gönder