+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 689
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?

  Reklam  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? dokuzuncu sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?
  S.A. Hocam ben akşam yatarken bişey yoktu sabah kalktığımda lavaboya gittiğimde iç çamaşırimda sarı katı bı leke vardi.Geceleyin ne rüya gördüm ne de bı şey hissettim.Bu meni midir meni ise de bilmediğim için abdest gerekir mi

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?


  Reklam


  Aleykum selam. Öncelikle kadın veya erkek olduğunu belirtmen gerekir. Erkeklerde meni sarı değildir beyaz renktedir. Kuruduğunda da beyaz şekilde kurur. Kadının menisi ise açık ve sarıya yakındır. Eğer kadın bunu hiç yaşamıyorsa ve meni olmasından şüphe ediyorsa yıkanmalıdır.

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 689
kadınlarda meninin özellikleri,  kadında meninin özellikleri,  meninin kendiliğinden gelmesi,  meninin özellikleri,  kendiliğinden sperm gelmesi ,  meninin geldiğini nasıl anlarız,  kendi kendine sperm gelmesi