+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 689
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?

  Reklam  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? dokuzuncu sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?
  S.A. Hocam ben akşam yatarken bişey yoktu sabah kalktığımda lavaboya gittiğimde iç çamaşırimda sarı katı bı leke vardi.Geceleyin ne rüya gördüm ne de bı şey hissettim.Bu meni midir meni ise de bilmediğim için abdest gerekir mi

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?


  Reklam


  Aleykum selam. Öncelikle kadın veya erkek olduğunu belirtmen gerekir. Erkeklerde meni sarı değildir beyaz renktedir. Kuruduğunda da beyaz şekilde kurur. Kadının menisi ise açık ve sarıya yakındır. Eğer kadın bunu hiç yaşamıyorsa ve meni olmasından şüphe ediyorsa yıkanmalıdır.

 3. Misafir
  Selamunaleykum(erkeğim)

  Hocam ben 14 yasindayim uyuyup kalktikdan sonra kilodumda bisey farj edemedim icm rahat deildi ic camasirin rengi siyahti eger meni aksaydi rengi kuruduktan sonra nasil olurdu ve ne kadar miktarda olurdu cevap bekliyorum . Hayirli gunler.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bir şey hissetmeden bilmeden ve görmeden vesvese etmek yanlıştır. Bunu önemsememelisin. Meni kurudumu beyaz kabuk gibi olur ve anında belli olur.

 5. Misafir
  Selamunaleyküm mumsema hocam. Ben genç bir kızım 1-2 gündür benden sürekli meni geliyor bazen şehvetle bazen şehvetsiz ama meni olduğu belli külota bulaştığında kurumuş leke vardı her namaz vakti,her lavabodan çıktığımda,sürekli abdest almaktan yoruldum -Allah günahlarımızı affetsin- bekliyorum meni gelmesin abdestlenip namaz kılayım diye yıkanıp abdest aldıktan sonra tekrar meni geliyor çok vesvese yaptım günlerdir namazlarımı kılamıyorum.Acaba rahatsızlık olabilir mi yoksa vesvese mi yapıyorum ben.lütfen yardımcı olun,çok acil ihtiyacım var. Allah razı olsun

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. Bu senden gelen akıntı meni değildir. Çünkü meni sadece orgazm olunca çıkar. Eğer şehvetlenince bu akıntı çıkıyorsa o zaman bu mezidir. Mezi ise sadece namaz abdestini bozar ve cünüp yapmaz.

  Bunlar dışında kadından sürekli rahimden gelen doğal bir akıntı vardır. Bu akıntı rahmin bakterilerden korunması içindir. Bu akıntı rengi beyazdır ve kuruduğunda kurumuş leke gibi olur. Bu akıntının abdesti bozup bozmayacağı hakkında ihtilaf olmuştur. En doğrusu tedbirli davranarak abdest almaktır.

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 689
kadınlarda meninin özellikleri,  kadında meninin özellikleri,  meninin kendiliğinden gelmesi,  meninin özellikleri,  meninin geldiğini nasıl anlarız,  kendiliğinden sperm gelmesi ,  kendi kendine sperm gelmesi