+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 5789 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 85
  Misafir
  Reklam

  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?

  Reklam  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? sekizinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?
  Selamin aleykum hocam

  Ben karsimda bir bayan gordugumde veya dusundugumde bir saniyelik titresim mi desem kasintimi desem buyuzden cunup olurmuyum yani meni çıkması olabilirmi yani idrar yolunda kalmasi ve cikmamasi

  Simdikten allah razi olsun

 2. 86
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?


  Reklam


  Aleykum selam. Meni öyle bir anda ve çok kısa bir etkilenmeden dolayı gelmez. Bu gelen sıvı mezidir ve mezi kişiyi cünüp yapmaz. Sadece namaz abdestin varsa o bozulmuş olur.

 3. 87
  Misafir
  - Öylesine oturuyordum.Bir anda bir ıslaklığı hissettim. Bir sıvı gelmişti. Şeffaf ve yapışkandı. Ne yapmalıyım?Gusül almam gerekir mi?


  - Öncelikle iyi günler diliyorum Allahın selamı üzerinize olsun benim bi sorum olacaktı bende ruyalanma oluyor (bayan) ruyamda sapıkça kötü şeyler görüyorum bir gün gördüm camasirdan yumurta kokusu geliyordu ve ben gusül aldım .gece oldu ve ben kuskulandim ya yine görürsem diye şeytan çok aklımı başımdan göreceksin diye diğer gece yine gördüm ve sabah uyandığımda çamaşırım ter olmuştu ben de peçete vurdum ve pecetede hiç birşey yoktu kupkuruydu koku da hiçbir şekilde yoktu sizce bu gusül gerektirirmi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler hayırlı günler

 4. 88
  arifselim
  Yönetici
  - Bu bir anda gelen sıvı ancak mezi olabilir. Şeffaf ve yapışkan olan sıvı zaten mezidir bu kişiyi cünüp yapmaz.

  - Aleykum selam. Uyku halinde ne görülürse görülsün uyandığında meni görülmediği sürece kişi cünüp olmaz. Meni zaten fazla akar ve beyaz renktedir hemen belli olur.

 5. 89
  Misafir
  Selamun Aleyküm gusulden çıktığımda meni bulasigi var mı diye kontrol ettim. Ve koku aldım karnımdaki meni kokusuydu . Hemen islak mendille sildim bem beyaz bisey oldu orami silince islak mendil suyuydu galiba çünkü o suyu aldım korkmuyordu ama meni olmasına karşı su ile de yikadim Gusül um kabul olmuş mudur ?

 6. 90
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Eğer boşalmadan hemen sonra hiç beklemeden bir an önce banyo yapılmış ise yani daha meni boşalması bitmemiş ise ve çıkanda meni ise o zaman yeniden gusül gerekir. Yoksa bir şey yapman gerekmez.

 7. 91
  Misafir
  Slm arkadaşlar benim erkeklik organından bazen şehvet hissi geldiği zaman bazen kendiliğinden bir şeyin atarak çıktığını hissediyorum bunun sonunda bazen bir iki damla bir seyin geldiğini ve bazen de idrardan sonra bir kaç damla bir seyin geldiğini hissediyorum bu durum günde 5 10 kez Allah rızası için bana yardimci olun banyo yapmaktan ibadetimi düzgün yapamaz oldum

 8. 92
  emre
  Devamlı Üye
  Sende banyo yapma o zaman. Sadece meni geldiğinde banyo yap. Mezi geldiğinde ise temas ettiği yerleri yıka veya değiştir.

 9. 93
  Misafir
  Meninin sıçramadan çıktığı olurmu mastürbasyon yapdiktan sonra sicramadan Bise çıkıyor bazen sıçrıyor belli olmuyor meninin sicramadan çıktığı oluyor mu. ( meninin özelliklerine benziyor)

  Ben mastürbasyon yapıyorum bazen Bise sıçrıyor bazen sicramiyor sıçramasigi zamanlarda menünün kurallarına benziyor ne yapmam gerekir birde bir haftaya yakın gusul alamazsak nolur günahı buyuk mudur

 10. 94
  klav
  Özel Üye
  Bir hafta gusül almazsan bir hafta namaz kılmamış olursun. Müslüman olan namaz kılmak zorundadır. Müslümanın keyfine kalmış bir rica değildir.

 11. 95
  Misafir
  Hocam ben bazen sabahlari kalktığımda donumda kucuk kucuk beyaz noktalar seklinde iz görüyorum tam organima bakarken de bir damla meni olmadığına emin oldugum bir sivi geliyor ruyamda bisey de gormuyorum. Uykuda ruyalanma halinden sonra genellikle uyanirim yada sabah kalktığımda meni kokusu ve baya bir islak leke olur bunun meni oldugundan emin oluyorum ama. Beni rahatsiz eden bu beyaz izler. Donum mavi meni olunca o islakla birlikte laciverte donuyor ama. O anlamadigim beyaz nokta gibi izler nedir

 12. 96
  arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Bu senden gelen akıntılar mezidir. Anlattığın şeylere uygun olarak bu mezidir ve mezi cünüp etmez sadece uyanık ve abdestli olanın abdestini bozar. Ayrıca mezi idrar gibi necistir. Kirlenen yer ya yıkanacak yada değiştirilecek.

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 5789 SonuncuSonuncu

kadınlarda meninin özellikleri

kadında meninin özellikleri

meninin kendiliğinden gelmesi

meninin özellikleri

meninin geldiğini nasıl anlarız

kendiliğinden sperm gelmesi kendi kendine sperm gelmesi