+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?

  Reklam  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?
  mast olması icin zevk yeterli mi orgazm olmak sart mı
  zevk nasıl biseydir yani istemeyerek mast yapsa nasıl anlayabilir meni gelmiyor gbi dusunur musunuz yani meni gelmeyen bir kisi gbi
  mesela bir durum oldu mast oldugundan suphelendi ama o durumdan çıktığı an o his gidiyorsa bu şehvet midir zevk mi
  zevk şehvetle nasıl ayırt edilir
  Şehvet falan olmuyorm ama mast gbi o tır seyleri okuduğumda bacak kaslarım.yoruluyo araştırdım tam olarak uyarılma oluyo yani butun maddeler onu gosteriyor bu gusül gerektirir mi??

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?


  Reklam


  Sorunun tek bir cevabı vardır oda meni ve orgazm halinin nasıl olduğunu bilmendir. Mastürbasyon yaparken veya ilişki halinde iken bir kadın veya erkek zevk hissinin en doruk noktasına çıkması, yani şehvetin en çok yükseldiği ana ulaşmasıdır. Bu anda işte meni dediğimiz sıvı çıkar. Mastürbasyonda da ancak bu anda meni gelir ve kişi cünüp olmuş olur. Erkekte meni beyaz ve yoğundur ve genellikle fışkırarak çıkar. Kadında ise orgazm olsa bile bazen meni dışarı çıkmayabilir yada biraz geç çıkabilir. Kadında meni ince ve sarı renktedir.

 3. Misafir
  peki bişeyleri okuma sonucu cinsel uyarılma olup ardından sıvı geliyor ise bu meni midir gusül gerekir mi

 4. klav
  Özel Üye
  Gelen mezidir. Gusül gerekmez. Ancak mezi necistir bulaşan yerleri yıkamak veya değiştirmek gerekir.

 5. Misafir
  Hocam benim aklıma ister istemez cinsel şeyler geliyor . Ve bu durumdan sonra su renginde yapışkan bir sıvı geliyor .hiç dokunmuyorum kendi kendine geliyor .ben gusül alırken akmaya devam ettiği için çoğu kez tekrar gusül aldım ,ve bundan kurtulmak için gusülden önce idrarımı yaptıktan sonra peçeteyle alıyorum.Bu günahmıdır yoksa sıvının durmasınımı beklemeliyi. (Sıvı aktıktan sonra,hiçbirşeyi düşünmesem bile idrardan sonra veya arada bir kendi kendine akıyor.Onun için idrarla birlikte çıktığı zaman peçeteyle temizliyorum).

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu tür zamanlarda gelen sıvı mezidir. Mezi için gusül gerekmez. Sadece namaz abdestini bozar. Mezinin rengi yoktur yani şeffaftır ve yapışkandır. Mezi ile meniyi karıştırmak mümkün değildir.

 7. Misafir
  Hocam merhabalar , uykudayken rüyamda zevk aldım, gelen sıvı çok azdı su gibiydi, zaten sıvı gelmemişti bile hocam penisimi tutup sağınca içinde kalmış o sıvı geldi 1-2 damlaydı ama sıvının geldiğini bariz bir şekilde hissettim ve zevk aldım. Ama fışkırma falan olmadı. Sıvı su gibiydi ve idrar bile olabilir hocam yani resmen su gibiydi. Hocam çok kararsız kalıyorum bu neredeyse her gün oluyor ve her gün gusül alamıyorum. Ama rüyamda sıvının geldiğini hissettim zevk de aldım. Sıvının az olması ve su gibi olması meni olmadığını düşündürttü bana ama sıvının geldiğini hissedip zevk aldığım için emin olamıyorum. Hocam bu çok kez oluyor sabah gusül alamıyorum bazen.. Lütfen yardım edin bu sıvı nedir ?

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Meni ile mezi birbirine asla benzemez. Meni yoğun ve beyaz kıvamdadır. Her zaman fışkırarak çıkması gerekmez. Mezi ise şeffaftır. Bu durumda dediğin mezidir ve mezi seni cünüp etmez kendine vesvese yapmana gerek yoktur.

 9. Misafir
  Lütfen yardım edin BN oturuyordm kalkarkn bi his hissettm zevk olduğundn şüpheleniyorum ama orgazm olmadm bi süre sonra şehvet gbi bişey oldu dha sonra olan akıntım ise beyaz yoğun katıydı ama çok az kısmı beyaz denilecek kadar açık sarı normal akıntı şeklindeydi bu nedenle meniden şüpheleniyorum ama orgazm olmadım meni olabilme ihtimali var mıdır (kızım) gusül gerekir mi ve mast yapmış günahını alıe mıyım lütfen cevap yazın....

 10. arifselim
  Yönetici
  Meni öyle durup dururken gelmez. Orgazm olmak demek, cinsel doyuma ulaşmanın en üst hali demektir. Bunu karıştırmak nerdeyse imkansızdır. Kendine boş yere vesvese ediyorsun. Şehvet hissi durumlarında gelen akıntıya mezi denir. Bu durum mastürbasyon yapmak olmaz.

 11. Misafir
  Kızlarda orgazm olmadan meni gelmez mi ?zevk almak yeterli mi meni gelmesi için? Zevk alırsa eğer meni geliyorsa bu mast yapmış sayılır? Zevk almışsa gusül gerekir mi?

 12. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Zevk almak çok sıradan bir durum olur. Meni gelmesi yada orgazm olmak ise öyle hemen olacak bir şey değildir. Şehvet hissi esnasında gelen akıntıya mezi denir. Bu erkek ve kadında aynıdır.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
,  ,  ,  ,  ,  ,  kendi kendine sperm gelmesi