+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sigara gibi kötü alışkanlıklardan kurtulma duası veya zikirleri. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir
  Reklam

  Cevap: Sigara gibi kötü alışkanlıklardan kurtulma duası veya zikirleri.

  Reklam  Cevap: Sigara gibi kötü alışkanlıklardan kurtulma duası veya zikirleri. isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Sigara gibi kötü alışkanlıklardan kurtulma duası veya zikirleri.
  Arkadaslar allah rizasi icin cok etkili bi dua söleyin bana. Esim icin istiyorum onun yerine ben okusam ben ceksem zikirleri olurmu. Kendisi cok sinirli sigara kullaniyo, kumara alisti yuvam yikilcak son bi sans verdim. Tüm kötü aliskanliklardan bide yalandan kurtulmasini istiyorum allah rizasi icin yardim edin bana. Tesekkürler

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Sigara gibi kötü alışkanlıklardan kurtulma duası veya zikirleri.


  Reklam


  Allah yardımcın olsun. Dua ile birlikte ona siz veya faydası dokunacak kimselerin yardımcı olması ve onunla ilgilenmesi gerekiyor. Dua olarak hacet namazı kılabilirsiniz. Hacet namazından sonra duasını edin ve son içinizden geldiği gibi dua edin.

 3. 15
  Misafir
  Sevgili din kardesim, esrar Sade begin aliskanligidir, eger kullanan allaha siginir namaz kilar ise, insaallah birakir.

 4. 16
  Misafir
  Bu illeti icat edenin Allah .... Versin
  İnşallah bu nasıl bir illetki insanda ne takat nede derman bırakıyo yeri geliyo insan bedenini taşıyamıyor ben 31 yaşındayım ama kendimi en az kırk yasinda gibi yorgun bitkin. Ve nefes alamiyacak kadar çaresiz hisset miyorum cunki gerçekten çok caresizim Rabbim her kesi bunun etkisinden kurtarsin inşallah Allah'ım

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

sigarayı bırakmak için dua

sigara bırakma duası

sigaradan kurtulmak icin dua

sigarayı bırakma duası

kotu aliskanliklardan kurtulmak icin dualar

sigarayı bıraktıran dua

kötü alışkanlıklardan kurtulmak için dua