+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kaza Namazı ve Teheccüd Namazı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Târ-ü mâr
  Üye
  Reklam

  Kaza Namazı ve Teheccüd Namazı

  Reklam

  Kaza Namazı ve Teheccüd Namazı Mumsema Hayirli Geceler. Sitenize yeni Üye oldum. Cok güzel masallah her Sorulara hemen Cevap veriyorsunuz Allah (cc) razi olsun.
  Hemen Konuya gecmek istiyorum. Namaza basliyali 1 Ay oldu. Tabiiki bir Hayli Kazaya kalmis Namazlarim var ve bunlarida devamli düzenli bir sekilde kilarim. Gündüzleri vaktim oldukca bir günlük Kaza Namazlarimi kilarim. Geceleyin kalkincada bir günlük Kaza Namazi kiliyorum. Ve Geceleyin kalkmisken Kaza Namazlarinin yaninda Teheccüd Namazinida kilmak istiyorum. Yalniz Teheccüd Namazini - Kaza Namazlarinin ardindanmi kilmam lazim yoksa Kaza Namazlarindan öncemi kilmam lazim onu bilemiyorum. Veya Geceleri Kaza Namazi kildigimda Teheccüd Namazida kilmis oluyormuyum? Beni aydinlatirsaniz sevinirim. Simdiden Allah (cc) razi olsun.

 2. Altundal
  Devamlı Üye

  Cevap: Kaza Namazi ve Teheccüd Namazi


  Reklam


  Hayirli Geceler. Sitenize yeni Üye oldum. Cok güzel masallah her Sorulara hemen Cevap veriyorsunuz Allah (cc) razi olsun.
  Kaza Namazi ve Teheccüd Namazi Hemen Konuya gecmek istiyorum. Namaza basliyali 1 Ay oldu. Tabiiki bir Hayli Kazaya kalmis Namazlarim var ve bunlarida devamli düzenli bir sekilde kilarim. Gündüzleri vaktim oldukca bir günlük Kaza Namazlarimi kilarim. Geceleyin kalkincada bir günlük Kaza Namazi kiliyorum. Ve Geceleyin kalkmisken Kaza Namazlarinin yaninda Teheccüd Namazinida kilmak istiyorum. Yalniz Teheccüd Namazini - Kaza Namazlarinin ardindanmi kilmam lazim yoksa Kaza Namazlarindan öncemi kilmam lazim onu bilemiyorum. Veya Geceleri Kaza Namazi kildigimda Teheccüd Namazida kilmis oluyormuyum? Beni aydinlatirsaniz sevinirim. Simdiden Allah (cc) razi olsun.
  hoşgeldiniz.. hayırlı olsun.
  Gece kalkıp namaz kılmaya teheccüd denir.
  Kıldığınız kaza olsun veya nafile farketmez. Yaptığınız iş teheccüddür.

+ Yorum Gönder