+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Burun spreyi ile tıkanmış burnumu açtım gusül aldım sorun olur mu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ziya3400
  Devamlı Üye
  Reklam

  Burun spreyi ile tıkanmış burnumu açtım gusül aldım sorun olur mu?

  Reklam

  Burun spreyi ile tıkanmış burnumu açtım gusül aldım sorun olur mu? Mumsema Burun spreyi ile tıkanmış burnumu açtım gusül aldım sorun olur mu?

  Birde bu vesile ile başka sorumda var sorularlaislamiyet sitesi cevap verdi ama tam anlamadım; mezi/vedi bulaşıp kurumuş bir giysiden başka bir giysiye bu kurumuş pislik bulaşır mı? Pislikler birbirlerine kıyafetlerin değmesiyle kıyafetten kıyafete geçer mi?

  Allah razı olsun


 2. Altundal
  Devamlı Üye

  Cevap: Burun spreyi ile tıkanmış burnumu açtım gusül aldım sorun olur mu?


  Reklam


  mezi/vedi bulaşıp kurumuş bir giysiden başka bir giysiye bu kurumuş pislik bulaşır mı? Pislikler birbirlerine kıyafetlerin değmesiyle kıyafetten kıyafete geçer mi?
  hayır bulşamaz.
  Kuru pislik olduğu için değsede necis olmaz.


 3. EarthQuake®
  Yolcu
  Bu soruyu Mumsema'da (en az) üçüncü soruşunuz. Bir de Sorularlaİslamiyet'te sorup cevap almışsınız. Net cevaplar aldığınız halde neden yine sorma gereği hissediyorsunuz? Daha önce belirttiğim gibi vesvese konusunu araştırın inşallah. Selametle.

 4. Sergen Osman
  Emekli
  earthquake birak adam sorsun bu site onun icin kuruldu sormak icin adam kac kere sorarsa sorar adamin kalbini bos yere kirma belkide bu cevap icin adam bu guzel siteyi terk edebilirim,adamin sana zarari olmuyo zaten .

 5. EarthQuake®
  Yolcu
  Sorusuna engel değiliz, her seferinde cevap vermeye çalışıyoruz bilgimiz dahilinde ise inşallah. Ancak cevap alınan, hem de defalarca cevaplanan şeyin tekrar sorulması vesvesedir, vesvesesini yenmesi için onu farklı konuya yönlendirmek istedim. Hakkınızı helal edin inşallah. Selametle.


 6. ziya3400
  Devamlı Üye
  Allah razı olsun arkadaşlar sizlere güvendim 3-4 gündür tertemiz olduğumu hissedrekten gusülde tekrarı yapmadım.


+ Yorum Gönder