+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Hayatım boyunca istisnasız neye şükrettiysem aradan çok geçmeden elimden gitti şükretmeye korkar oldum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. pinkpin
  Üye
  Reklam

  Reklam

  Mumsema Hayatım boyunca istisnasız neye şükrettiysem aradan çok geçmeden elimden gitti şükretmeye korkar oldum bunun sebebi ne olabilir? Bir de hiç istemediğim en korktuğum şeyler devamlı başıma geliyor bundan dolayı imanımın zayıfladığını hissediyorum lütfen bana yardım edin..

  30 yaşındayım ne atanabildim ne evlenebildim her işim ters gidiyor babamdan çok çektim babam içki içer kumar oynar bense hep iyi bir insan olmaya çalıştım ibadetlerimi yapmaya Allah'ın rızasını kazanmaya çalıştım babam bundan bile rahatsız oluyor buna rağmen ufak tefek şeylerden yola çıkıp hayatım boyunca beddua etmiştir bana ama haketmediğim halde acaba bir türlü mutlu olamamamın nedeni bumu? Bundan nasıl kurtulabilirim lütfen yardımcı olun.

 2. haci
  Özel Üye

  Cevap: Hayatım boyunca istisnasız neye şükrettiysem aradan çok geçmeden elimden gitti şükretmeye korkar oldum


  Reklam


  Hayatım boyunca istisnasız neye şükrettiysem aradan çok geçmeden elimden gitti şükretmeye korkar oldum bunun sebebi ne olabilir? Bir de hiç istemediğim en korktuğum şeyler devamlı başıma geliyor bundan dolayı imanımın zayıfladığını hissediyorum lütfen bana yardım edin..
  dünya hayatının bir imtihan yeri oldugunu unutmayalım.insan imanına göre imtihan edilir.demek ki sizin seviyeniz biraz yükselmişki bununla imtihan ediliyorsunuz.sabrederseniz kazanırsınız başımıza gelenlerde sabredersek günahlarımıza keffaret olur pes etmeyin rabbim ayaklarımızı kaydırmasın amin kalın saglıcakla

 3. Hud112
  Kâria.! Nedir Kâria?!
  Dualarımız sizinle değerli kardeşim. Allah Celle Celaluhu yar ve yardımcınız olsun. Benim de acizane tavsiyem: Vel-Asr, Duha ve İnşirah surelerini manalarını tefekkür ede ede çokça okumanızdır. Fii emanillah.

+ Yorum Gönder
her işim ters gidiyor