+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Namaz Kılmak Benim İsteğimemi Kalmış Yani İstersem Kılabilirmiyim Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. EsaSLı
  Üye
  Reklam

  Cevap: Namaz Kılmak Benim İsteğimemi Kalmış Yani İstersem Kılabilirmiyim

  Reklam  Cevap: Namaz Kılmak Benim İsteğimemi Kalmış Yani İstersem Kılabilirmiyim isimli konu Mumsema.com Cevap: Namaz Kılmak Benim İsteğimemi Kalmış Yani İstersem Kılabilirmiyim
  Sn: ehli-sunnet, birazda olsa sinirlenmeniz beni üzmüştür, ben çok sakinim, sinirlenmeyiniz, asabiyet insana hata yaptirir. Gülümsemek hayırlıdır, araplar, evet o kadar arap alimler vardır, haklısınız, kendi dillerinde yazılmıştır kur'an ı kerim, ama işte tam burası işin püf noktasıdır, kur'anı araplar deyil Allah yaratmıştır. (Allah kelam'ıdır)

 2. ehli-sunnet
  Feseyekfikehumullah

  Cevap: Namaz Kılmak Benim İsteğimemi Kalmış Yani İstersem Kılabilirmiyim


  Reklam


  kur'anı araplar deyil Allah yaratmıştır. (Allah kelam'ıdır
  Dostum ne yapmamı bekliyorusunuz ? Türkler olmaz Farsça olmaz Arapça olmaz
  -hâşa- Vahiy mi alıp bildireyim size

  Her neyse Benden bu kadar bu münazaranın bir yere varacğı yok hayırlı geceler dilerim Sayın: EsaSLı....

 3. EsaSLı
  Üye
  Teşekkür ederim, Saygı çerçevesi içinde tartışmaya gayret ettim, sürç'ü lisan'ım olduysa özür dilerim. EyvAllah EvvelAllah.

 4. Misafir
  Aleykum selam arkadasım namaz Yüce Allah'ın emrettiği kılınmasının zorunlu tuttugu yani üzerimize farz kılınmıstır ve namaz kelimesi Kur'an'da her surede gecer Kur'an'ın melalini okumanı yani anlamını okunmada fayda var Allah yardımcın olsun arkadasım

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23