+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Eren Erdem kimdir? Görüşleri nelerdir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Eren Erdem kimdir? Görüşleri nelerdir?

  Reklam
 2. Galus
  Devamlı Üye

  Cevap: Eren Erdem kimdir? Görüşleri nelerdir?


  Reklam


  Eren Erdem hakkında faz bilgim yok ama size tavsiyemiz bilinen sünni alimlerin kitaplarından şaşmamanızdır.
  . Kendi sitesinde yazdıklarını ekliyorum

  Eren Erdem
  30 Yaşında, İstanbul doğumlu yazar, ilk ve ortaöğrenimini İstanbul'da tamamladı. Yükseköğrenim sürecini yarıda bırakarak, yazarlığa başlayan Eren Erdem; birçok platformda yazılar yayınladı.
  Türkiye'de Kuran'a dönüş hareketinin ve Devrimci İslam düşüncesinin kalemlerinden yazar, birçok tv programı, konferans ve söyleşi etkinliğine katıldı.
  Eren Erdem'in alanında 5 kitabı mevcuttur.
  * Gayya Karanlığından Kuran Aydınlığına
  * Abdestli Kapitalizm
  * Nurjuvazi
  * İslam ve Kapitalizm
  * Şeytan Evliyaları
  Adlı kitaplarıyla iyi bir ilgi gören yazar, halen yeni kitap çalışmaları yapmaktadır.


 3. e-molla
  Üye
  Eren Erdem Ulusal Kanal'da 3 Şubat akşamı Ezber Bozanlar programında "şefaat yoktur" , "4 mezhebin dinde yeri yoktur" diyen şahsiyettir. Ehli sünnet kardeşlerimizin bilgisine arz ederim..

 4. Misafir
  Bu şahıs ehli sünneti ortadan kaldırmak için çalışanlardan biridir. Kitapları ve ifadeleri iran mantığına hizmet ettiğini açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Allah hidayet versin...

 5. Misafir
  Eren Erdem, Kuran Dini'nin yerine Sünnet Dini'ni geçirmeye ve bunu da sadece 28 gerçek hadis olduğu halde, milyonlarca uydurma hadise göre yapmaya kalkışan kişiliksiz, din tacirlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan bir mücahittir. Allah razı olsun.

+ Yorum Gönder
eren erdem kimdir,  eren erdem vikipedi,  eren erdem biyografi,  eren erdem kimdir vikipedi,  eren erdem kaç yaşında,  eren erdem nereli,  sema eren kimdir