+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Geceleri Namaz Kılma İsteğim Oluyor Sabah Kalktığımda İstek Gidiyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ferhat1991
  Emekli
  Reklam

  Geceleri Namaz Kılma İsteğim Oluyor Sabah Kalktığımda İstek Gidiyor

  Reklam
 2. -UGUR-
  Emekli

  Cevap: Geceleri Namaz Kılma İsteğim Oluyor Sabah Kalktığımda İstek Gidiyor


  Reklam


  sen sabah kalkacan namaz kılacaksın ama bir engel var senin namaz kılmanı istemeyen. çünkü sen namaz kılarsan şeytan zarara girecek,kahrolacak. bu İbliski ne iblis . Yatakta ezanı duyarsın bir dakika daha durayım ezan bitene kadar yataktan kalkmayayım bitince kalkarım dersin. beklersin ezanı birde bakmısın sabah olmuş iş işten geçmiş. ve sınavı kaybettik.. Şeytan İnsanı Allaha yaklastırmaz ki uzaklaştırmak için elinden geleni eder.. istersen bir dene. gece uyku basmadıgı zaman yatamadıgın zaman. kalk zikir et tesbih çek bak bakim hemende nasıl uykun gelecek. çünkü şeytan zikirde zarar var diyor seni yatırıyor.

  senin yapacagın iş. telefonun saatini kuracan sabaha çalar çalmaz euzü besmele çekip kalk direk. biraz daha bekleyeyim dersen yine kaçırırsın uykuya dalarsın. sabah uykusu cok tatlıdır. sen namazda Allahın huzuruna gideceksin. Sabah namazıda en iyi huşu ile kılınacak namazdır. sabah namazının faziletlerini anlatmakla bitiremeyiz..

 3. beyaz1983
  Üye
  Allah razı olsun kardeşim..

 4. Mürid74
  Devamlı Üye
  Ellerini ac ve samimi bir sekilde Allah´dan (c.c.) yardim iste ve bunu devamli tekrarla.Bu konuda Allah (c.c.) sana kesinlikle yardim edecekdir.
  Eger namazi kildiginda kendinde bir gururlanma hissedigin vakit hemen "Lâ Havle Velâ Kuvvete İllâ Billâhil Aliyyül Azîym" de ve bu kildigin namazin basarisinin kendinden kaynaklanmadigini idrak et.  Allah (c.c.) yardimcimiz olsun!!!

+ Yorum Gönder