+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İç çamaşırında ıslaklık görmek gusül gereklimi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. juvanpix
  Üye
  Reklam

  İç çamaşırında ıslaklık görmek gusül gereklimi?

  Reklam

  İç çamaşırında ıslaklık görmek gusül gereklimi? Mumsema arkdaşlar bn tuvalete gttm bir süre sonra iç çamşırımda ıslaklığn olduğnu ve yer yer kçük byzmsı bişlrn oldğunu ve bunlrn kuryp iç çmşrmın o yrlernn sertlştiğini fark ettim..ama bnlr olurken bn hç bile farkında deildm..sizce gusül grkr mi ..allah rızası içn yardmcı olur musunuz?*

 2. bahadır emin
  Devamlı Üye

  Cevap: Gusül gereklimi?


  Reklam


  kişi eğer rüyasında ihtilam olduğunu hatırlamıyorsa ve iç çamaşırındaki ıslaklığın mezi mi meni mi olduğunda şüphe ediyorsa gusül gerekmez. ama rüyada ihtilam olduğunu hatırlıyorsa şüpheye bakılmaz gusül gerekir. şu ..de sahip çıkalım artık. her gün aynı sorular.

 3. juvanpix
  Üye
  saol arkdaşım... .d ben gündüzleyin oldu ya öle rüya felan ortada bişy yok tuvlte gttm sonra bnlrn olduğunu frk ettm.. çok şüphlniyrm ya napacağımı bilmiom

 4. bahadır emin
  Devamlı Üye
  insanın tenasül uzvuna bakması zaten sakıncalı. o yüzden iç çamaşırını filan inceleme her zaman. Allah resulu defi hacet yaparken, mümkün olduğunca eğilirken avret yerini açarmış. yani edep yerin minimum seviyede gözükecek.

  rüyada bişey yoksa, meni olduğundan da emin değilsen. gusüle gerek yok. meni zaten sarımtırak olur ve iç çamaşırda çok katılaşır tutkal gibi. kendini belli eder. zaten meni olsa büyük ihtimalle ihtilam olurdun ve uykudan uyanırdın.

 5. juvanpix
  Üye
  allah senden razı olsun arkdşım saol..ortda zten uyku fln yoktu gnlük hayyta tuwltten sonra karşılaştığım bir olydı

 6. mfcanbaz
  Devamlı Üye
  Uyku halinde akıntı olmuş , gece uyanamamış , akabinde sabah farkedemeyip , meni yolunda bir miktar meni kalma durumu olabilir. Karşılaşılan bir durumdur.

  İlk lavaboya girişte Küçük abdest akabinde kendiliğinden dışarı çıkar.

  belirtiler bunu gösteriyor.

  Nacizane Abdest alman gerekir diye düşünüyorum.


  Syg

 7. bahadır emin
  Devamlı Üye
  arkadaş uyku yoktu diyor. su tabancası değil ki bu gusül gereksin.

+ Yorum Gönder
ihtilam olduğunu hatırlamıyorsa,  iç çamaşırda ıslaklık