+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Öğrenci evleri nedir? Niye var? Ne yaparlar? Maddi olarak kaynakları nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. dr.mustafa
  Hüzündür bana yakışan
  Reklam

  Cevap: Öğrenci evleri nedir? Niye var? Ne yaparlar? Maddi olarak kaynakları nedir?

  Reklam  Cevap: Öğrenci evleri nedir? Niye var? Ne yaparlar? Maddi olarak kaynakları nedir? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Haklısınız bişey demiyorum ben sadece çelişkilerin içinde doğruları bulmaya çalışıyorum ya da doğru bildiklerime destek verecek biri... Helal olsun be abii...

 2. bahadır emin
  Devamlı Üye

  Cevap: Öğrenci evleri nedir? Niye var? Ne yaparlar? Maddi olarak kaynakları nedir?


  Reklam


  resimde aynı banker kastelliye benziyor. alim olan suretinden belli olur zaten.

 3. iliman
  ilim+iman
  hadi git isine be kardesim,senin burda fitne fesattan baska bir isin yok, yaw sevmek zorunda degilsin haydi git isine ya, sen alim ol fethullah gulenden daha iyisini yap ne diyim artik be

 4. bahadır emin
  Devamlı Üye
  alim olan papanın elini öpüp ilmin haysiyetini beş paralık etmez. memleketi amerikadan her ay müslümanları (tabi aşırı müslüman oluyo ona göre) kötüleyen mesajlar yayınlayıp durmaz. erkekse gelsin burdan konuşsun.

 5. EarthQuake®
  Yolcu
  Önyargılarınız, atıp tutmalarınız size zarar, gıybet ettiklerinize değil. Önceki sayfada da belirtildiği gibi konu iyi niyetle açılmış olsa da hakaret yuvasına dönebiliyor.

  Araştırmadan, gerçeğini öğrenmeden yorum yazmayalım. Adı geçen şahıslar hakkında hiç bilgisi olmayan, bu sayfayı okuyan insanları yanlış yönlendirebilir, onların günahına ortak olabilirsiniz Allah muhafaza. Belki de siz de araştırmadan, birilerinin kulaktan dolma yorumlarıyla bunları söyler oldunuz.

  Diğer taraftan hata ve yanlışları bir gruba, zümreye genellememeliyiz. Diyelim ki söyledikleriniz doğru, birtakım hoş olmayan şeyler yaşanmış; tutup da tüm cemaate kötü gözle bakmak ne derece doğrudur?

  Selam ve dua ile.

 6. Ebu Derda
  Üye
  bak güzel kardeşim ilk önce slm alıp vermeyi ögrenelim sonra diyer konulara geçelim esslm alykum ve rahmetullah ve berakati kardeşim inşallah talabelerden bahs ediyorsun konuya deyinelim ondan sonra cevap vereyim selametle

 7. istanbul2688
  Üye
  malesef bırseyı anlamak ıcın actıgım konu bambaska yerlere kaydı. Ben meramımı yıne anlatayım.
  Sımdı hepımızın gozumuzle gordugumuz kulagımızla duydugumuz seylerı ıftıra bunlar dıye gecıstıremeyız, genellıkle basıma gelen bu. Asıkar bıseyı bıle ortaya atınca sıyasetcıler gıbı cevap vermek yerıne ya konuyu degıstırıyorlar ya da benı kotu nıyetlı ıftıracı yapıyorlar. Ben de dıyorum kı cevabı olmayan bellıkı yanlıs yapıyor. Sız olsanız boyle dusunmez mısınız ? Burda bazı seylerı ogrenme amacım oldugu ıcın kalkıpta ovgu yapmam abes kacar yoksa benımde tam destek verdıgım yanınızda oldugum konular elbette var. Sunun da farkındayım munferıt olaylar genel gurubu baglamaz ancak haksızlık karsısında susan dılsız seytandır mukabılınden, sessız kalan olabılecekken engel olmayan o guruptakılerde vebale ortak olmazlar mı kardesım ? Ben artık anlıyorum kı gercekten haklıyım yoksa neden sorularımı cevapsız bırakıyorlar ve ıftıra dıye gecıstırıyorlar, sız de ben de aynı ulkede yasıyoruz emınım kı sız de herseyın farkındasınız

 8. dr.mustafa
  Hüzündür bana yakışan
  Ben artık anlıyorum kı gercekten haklıyım yoksa neden sorularımı cevapsız bırakıyorlar ve ıftıra dıye gecıstırıyorlar,

  Helal olsun be kardeşim eline, yüreğine sağlık çok teşekkürler...


 9. VanLi*
  Devamlı Üye
  Alimler yine geçmiş klavye başına eskiden kitap ve ilimle meşgul iken şuanda tüm alimlerimiz klavye kurdu olmuş durumundalar.

  Allah herkezden razı olsun.

  Söz Gümüş ise Süküt Altındır


 10. iliman
  ilim+iman
  Ben artık anlıyorum kı gercekten haklıyım yoksa neden sorularımı cevapsız bırakıyorlar ve ıftıra dıye gecıstırıyorlar,
  sende hemen firsattan istifade atilma be kardesim,ne yani hiç kimse senin konuna rabet gostermio diye soylediklerin dogrumu oluyo ne biçim bi mantik seninki ya, bu evlere girmek için hiç bi siyasi gorusu falan tutmana gerek yok hatta siyasetten uzak konusulmaya calisilir.

 11. ozayir
  Devamlı Üye
  Arkadaşlar gittim gördüm.Hoca efendinin o zor zamanlarını geçirdigi ev ev bile degil gecekondu.Yeri Edirne .Bildiginiz gibi Edirne içki tüketimi bakımından ilk sıralarda.Hoca efendi burada görev yaptı.2 kış boyunca camiden çıkmayıp.Sadece esnaftan topladığı bayat ekmekleri yerdi.Kazandıgı para ne oldu derseniz de onunda fakir bir kadına verirdi.Cemaat birgün kadına sordu bu zafta ne var.Oğlum okuyor sagolsun Hoca efendi burs veriyordedi.Tabi bizde içimiz burkuluyor. Neymiş Anadoludakiler insan degilmi.Ona niye yardım yapmıyor.Kim dedi yapmıyor.Yardımı F.Gülen hoca efendi yapmıyor vesile oluyor.Şimdi isteyen istedigini düşünsün görmeden kulaktan dolma laflarla iftira etmeyin.Herkezin günahını yüklenmeyin.Yazmıcaktım ama bu kadarda iftira olmaz yaa...

 12. bahadır emin
  Devamlı Üye

  Reklam


  şimsi de pensylvanyada villada bilmem kaç hizmetçisiyle beraber abd koruması altında lüks içinde yaşıyor. abd kullanacağı adamaları krallar gibi bakar. insanın geçmişi onun geleceğinin garantisi değildir. yukarda birisi video eklemiş eski bir video başörtüsü nass, farz filan diyo, okumak için açılmaz diyo. ne zamanki cemaat 90ların başından itibaren abd yörüngesine girdi. artık farzlar da unutuldu.

  libyada pakistanda afganistanda eskiden kardeşimiz dediğmiz insanlar abd ve batı ordusui kısaca haçlı sürüsü diyelim katlediliyor. hani o milyonlarca bağlısı olduğu iddia edilen cemaatten hiç ses çıkıyor mu. hani hocaefendi hiç abd yi kınıyor mu, cemaatine abdyi ve batıyı protesto edin diyor mu, ellerinde her türlü imkan varken kılları kıpırdamıyo, zulme rıza zulümdür, küfre rıza ayniyle küfürdür.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 SonuncuSonuncu
öğrenci apart nedir,  nur cemaati evleri