+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Hanımlara: boş zamanlarıızı nasıl değerlendiriyosunuz özellikle kızlar? buarada gittiğiniz dernek yardım kurumu varmı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. bihrem
  Üye
  Reklam

  Hanımlara: boş zamanlarıızı nasıl değerlendiriyosunuz özellikle kızlar? buarada gittiğiniz dernek yardım kurumu varmı?

  Reklam

  Hanımlara: boş zamanlarıızı nasıl değerlendiriyosunuz özellikle kızlar? buarada gittiğiniz dernek yardım kurumu varmı? Mumsema buarada gittiğiniz bi dernek yardım kurumu varmı ? açıkçası ben tasarım mezunuyum ve işimi bıraktım sevmiyorum bu zamanın şartlarını kadınların çalışmak uğruna özürlüklerini bu sistemi beğenmiyorum siz boş zamanlarıızı nasıl değerlendiriyosunuz özellikle kızlar. bu zamanda iyi ibr toplum oluşturmak zor ve mutlaka geçim zorundayız bişeylerle çalışıp emek vermeliyiz. fakat doğru şekilde siz neler yapıyorsınuz. ve ben kitap okumaya yeni başladım dini kitaplar bu yanlız herkez kendi bildiğini katarak bişeyler yapıyor net bir doğruya ulaşmak zor belkide ben şuan bunun ayrımını yapamıyorum. birde ilahiyat okumak istiyorum ben açıköğretimden okuyabilmem için öss ye girmelimiyim bileniniz varmı?

 2. MaxiMilyan
  SÜPER EDİTÖR

  Cevap: Hanımlara: boş zamanlarıızı nasıl değerlendiriyosunuz özellikle kızlar? buarada gittiğiniz dernek yardım kurumu v


  Reklam+ Yorum Gönder