+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Rüya tabirleri yanlız kullanmakta biraz zorlanıyorum rüyamı yorumlatacağım bir yer varmı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. bihrem
  Üye
  Reklam

  Rüya tabirleri yanlız kullanmakta biraz zorlanıyorum rüyamı yorumlatacağım bir yer varmı?

  Reklam

  Rüya tabirleri yanlız kullanmakta biraz zorlanıyorum rüyamı yorumlatacağım bir yer varmı? Mumsema olmamın sebebi ruya tabirleri yanlız kullanmakta biraz zorlanıyorum ruyamı yorumlatacağım bir yer varmı? şimdiden teşekkürler...

 2. haci
  Özel Üye

  Cevap: bu siteye biraz önce üye oldum.


  Reklam


  hayırlı olsun.bence rüyalara fazla takılma bende bir zamanlar takmıştım.bu sitede senin icin daha cok güzel şeylerde bulabilirsin amacım reklam yapmak degil.inşaallah diledigini bulursun hadi kolay gelsin

 3. bihrem
  Üye
  ilginiz için sağolun. amacım sadece ruyalarıma cevap bulmak değil yazıları ve islam hakkında yazılarınızı çok beğendim. burada sohbet yeri yokmu cevap yaz danmı birbirinize bişey soruyorsunuz... allaha emanet olun desert.rose verdiğin site için çok sağol ama görüntülenmiyor..

 4. bihrem
  Üye
  teşekkür ederim. buralara soruların iletilmesi çok iyi ilgileriniz için sağ olun. ben kuran okumaya çalışıyorum mevdudinin açıklamasını aldım ve gayet iyi gidiyor biçok sorular var yanlız şuan bakaradayım. çok fazla bilmediğim bikaç soru hakkında bilgi verir seniz çok sevinirim. 1. karzı hazen güzel borç diye bir borç verme tahminimce iyilik yapma diye bir konu var bilgisi olan bunu anlatabilirmi?
  2. bakarada bir ara namaz sözü geçiyor bu ikindi namazımı ? namazların ortası ve allahın mutlaka yapılmasını istediği?
  3. bunu çok merak ediyorum ; hz ibrahim nuh kavminden sonra islamı evrenselleştiren ilk peygamber. ırakta başlayır suriye, filistin ve mısıra hicretler yapmış. aynı zamanda yiğeni olan lüt peygamberi ürdüne yolllamış. yaşlanınca oğlu ishak anladığım kadarıyla israiloğulları o çevrelerde islamı yayarken diğeroğlu ismail arabistana gönderiliyor.hz muhammed bu soydan geliyor. yani bu anda islamı aynı şekilde anlatan 3 peygambermi vardı?

+ Yorum Gönder