+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusülden sonra akıntı gelmesi tekrar guslü gerektirir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Gusülden sonra akıntı gelmesi tekrar guslü gerektirir mi?

  Reklam  Cevap: Gusülden sonra akıntı gelmesi tekrar guslü gerektirir mi? isimli konu Mumsema.com Cevap: Gusülden sonra akıntı gelmesi tekrar guslü gerektirir mi?
  Yeni evli olduğun için o kan normal bendede 2 hafta surmustu korktum doktora gittim korkulacak bisey yok dedi ve geçti istersen bi doktora görün derim

  ---------

  40 dk bekledım idrarı yaptım ve gusul aldım so ra yıne akıntı geldı gusulu ve normal abdestı bozarmı acıl cvp beklıyorum.

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Gusülden sonra akıntı gelmesi tekrar guslü gerektirir mi?


  Reklam


  Yeteri kadar beklemişsin artık bundan sonra gelen akıntı veya meni için yeniden gusül abdesti alman gerekmez için rahat olsun.

 3. Misafir
  Şimdi bak kardeş ben büyük abdestimi yaptım sonra bosaldim.ondan sonra abdest aldım teravihe gidecekken ayakkabimi giyerken bi ıslaklık hissettim yapışkandı benim gusl almam gerekirmi net cevap verebilirseniz sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Gusül abdestini aldıktan sonra bu şekilde gelen ıslaklıktan dolayı sadece namaz abdesti gider. Yeniden gusül almaya gerek yoktur.

 5. Misafir
  Gusülden önce 50 adim attım ve idrarda yaptım ama banyodan sonra kontrol ederken elime yapışkan hafif beyaz sarı karışımında birşey geldi elimle uğraştığım için tekrar gusül gerekir mi

  Ben gece 2:10 de ihtilam olsam 2:32 de girdim ama bayagi bi yududum 60 70 adim zipladim falan ama sonra sahur yaparken bir damala geldi gusulum bozulurmu

 6. mum
  Administrator
  Meni çıktıktan sonra 40 adım atıp idrar yaptıktan sonra gelen meni sizi cünup etmez yani yeniden gusül etmeniz gerekmek.
 7. Misafir
  Gusul abdstim bozuldu yaklasık 10 dk gecti sonra abdestimi aldim abdesti almam yaklasık 30 dk surdu

  kurulanırken 1damladan daha az yapışkan bi sivi geldi gusul almam gerekirmi acilll

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu kadar bir süreden sonra artık gelen sıvı sadece namaz abdestini bozar. Boşalmadan sonra ya 20 - 30 dakika beklemek, ya idrarını yapmak yada 40 adım kadar yürümek gibi birisini yapmak gerekir.

 9. Misafir
  Allah askina bi yardım yeni evliyim cima dan sonra az miktarda kanamam oluyor ve bu her seferinde oluyor malum ramazan ayindayiz bir müddet bekledim kan lekeleri kesilince gusul abdesti aldim fakat sahurda sonra lekeler halinde geldiğini gördüm ve.ondan sonra hic gelmedi gusul gerekir mi bu durumda yani gusulden sonra gelen kan lekeleri gusul tekrarı ister mi?

 10. arifselim
  Yönetici
  Kadın veya erkek olduğunu belirtmen gerekir ki ona göre doğru bir cevap verelim. Erkeksen zaten bu kanamaların gusül açısından bir zararı yoktur ama doktora gitmelisin. Eğer bayan isen yinede gusülle bir ilgisi yoktur doktora gidilmelidir.

 11. Misafir
  gusül aldım banyodan çıktım hafif küçük bi akıntı gelio bazen bunun icin gusül almalimiyim tekrar


  Gusül abdesti aldim banyodan ciktim ama bi sıvı geliyor gusül gerektirirmi idrarda yapmadim yardim edin

 12. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Eğer boşalmadan sonra yeterli bir süre geçmiş veya idrarını yapmışsan artık bu gelen akıntıların guslü gerektirmez.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu

gusülden sonra gelen akıntı

gusül aldıktan sonra gelen akıntı

gusul aldıktan sonra akıntı gelmesi

gusülden sonra gelen mezi

gusülden sonra akıntı

gusülden sonra meninin gelmesi

gusül abdesti aldıktan sonra gelen akıntı