+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ailem Durumum Hakkında Bir Hocaya Telefonla Bilgi Vermiş Hocada Şunları Söylemiş Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ferhat1991
  Emekli
  Reklam

  Ailem Durumum Hakkında Bir Hocaya Telefonla Bilgi Vermiş Hocada Şunları Söylemiş

  Reklam

  Ailem Durumum Hakkında Bir Hocaya Telefonla Bilgi Vermiş Hocada Şunları Söylemiş Mumsema Selamun Aleyküm Kardeşlerim Ailem Durumum Hakkında Bir Hocaya Telefonla Bilgi Vermiş adını ve annesinin adını söyleyin demiş Hocada Şunları Söylemiş Oğlunuz 3 Harflilelere Karıştı Muska Yapcam Demiş(Bişeyden Bakmış) Bu tür şeyleri öyle uzaktan bir şey bakarak görmesi mümkünmü İnanmalımıyız bunlara Muska Yaptırmasına İzin Vermelimiyiz

 2. bahadır emin
  Devamlı Üye

  Cevap: Ailem Durumum Hakkında Bir Hocaya Telefonla Bilgi Vermiş Hocada Şunları Söylemiş


  Reklam


  ben de 5 sene önce sakarya da oranın çok meşhur bir hocasına gitmiştim. kürt kökenlilerdi ve namazındaydılar gördüğüm kadarıyla. adımı ve annemin adını sordu. bi kaç şey söyledi ki doğruydu. o anki ruh halime dair. bi kağıda bişeyler yazdı. vakit geçti erken gelin dedi bi daha da gitmek nasip olmadı. ordaki başka bir kişi de, bir sürü düğüm atılmış kalınca bir ipe dualar okuyarak ipteki düğümleri çözüyordu ve üflüyordu bana ve yanımdakine. eğer sağlam bi hocaysa tavsiye ederim. şüpheliyse pek bulaşmasan iyi olur.

 3. Ferhat1991
  Emekli
  muska yaptırcaz diyorlar bende muska hakkındaki hadisi okuyunca pek istemiyorum aslında

 4. bahadır emin
  Devamlı Üye
  3 harflilere niye karıştın

 5. Mürid74
  Devamlı Üye
  Şayet bir Allah (c.c.) dostundan yardım almak istiyorsan o zaman gerçek bir Allah (c.c.) dostunu, Allah´dan (c.c.) iste.
  Herkesin uyuduğu bir vakit kalkıp güzel bir abdest al ve dört rekatlık bir Hacet Namazı kıldıktan sonra Rabbine yönel.
  Ona (c.c.) derdini anlat ve bu konuda kendisinden yardım etmesini iste.Ona (c.c.) bu konuda yardımcı olucak vesileyi, dostunu, velisini bulmanda, kendisinin (Rabbinin) sana yardımcı olmasını iste.
  Her gece, yardım bulana kadar Rabbine yönel.
  Allah (c.c.) yardımcın olsun kardeşim!!!

+ Yorum Gönder