+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İmam Ali filmi ehli sünnete uygunmu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: İmam Ali filmi ehli sünnete uygunmu?

  Reklam  Cevap: İmam Ali filmi ehli sünnete uygunmu? isimli konu Mumsema.com Cevap: İmam Ali filmi ehli sünnete uygunmu?
  Arkadaşlar ya demeyin ki: İşte seven cehennemliktir, sevmeyen cehennemliktir diye. En nihayetinde vahiy katibidir kendisi. Kimseye cehennemlik veya kafir diyemeyiz HafazanAllah biz öyle oluruz . Çünkü sevdiğim bir söz vardır paylaşayım sizinle; Kimseyi yargılama çünkü; Günahından haberin olur da tövbesinden olmaz. O misal Allah affetmiş olabilir, olmayadabilir bu yüzden Hakem olan Allahtır. Dilimize hakim olalım. Biz o zaman yaşasaydık elimiz kana bulanırdı niye şimdi dilimizi kana bulayalım ?

 2. Misafir

  Cevap: İmam Ali filmi ehli sünnete uygunmu?


  Reklam


  ben nolursa olsun Ali'nin yolundan giderim kafam ağrımaz, yaşasın Ali ve taraftarlarına.

 3. Misafir
  Yezid de ona bakılırsa sahabedir diyenlere sözüm, Yezid sahabe değildir. Hz. Muaviye (r.a)'ın oğlu olup Rasulullah(sav)'ın vefatından sonra doğmuştur.

 4. Misafir
  Film mükemmel. gerçek tarihe çok yakın çevrilmiş. İnsanı müthiş etkiliyor. Hz Ali nin yüzünü göstermemeleri isabet olmuş. Peygamberimiz ve 4 halife dışındakilerin yüzünü göstermekte bi beis yok bence.

 5. Misafir
  Eğer denizler mürekkep cinler ve insanlar birer katip olsa senin faziletlerini ihya edemezler ya ali lafı peygambere aittir

 6. Misafir
  Evet dine ve tarihe uygundur. Hz Alinin yüzü gösterilmiyor. Tavsiye ederim.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
imam ali filmi,  hz ali filmi,  imam ali filmi hakkındaki görüşler,  imam ali filmi izle,  on iki imam filmi,  iran yapımı hz.ali filmi