+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Husi Hareketi hakkında bilgi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. @hmet
  Üye
  Reklam

  Husi Hareketi hakkında bilgi

  Reklam
 2. HAMMADUN
  Emekli

  Cevap: Husi Hareketi hakkında bilgi


  Reklam


  Abdulmelik el Husi adında biri soyadından esinlenerek nefsani bir takım gaileler peşinde. İslam adabı ve şuuru nedir bilmeyen yada israil ve onun dünyadaki beyin takımının kendilerine düşman uydurmak ve müslümanları provakasyonlara çekmek için kullandıkları maşalardan biri olsa gerek.

  Bizdede geçmişte bu tür provakasyonlara alet olan ve provakasyon nedir onu dahi bilmeyen saf ve safiyane hal ve hareketleriyle provakasyonlara iştirak edip o provakasyonların altında kaldıkları gibi, diğer müslüman kardeşlerininde eziyet çekmesine neden olmuşlardır. Örnek olmak üzere KUBİLAY MESELESİ ve İZMİR SUİKASTI gösterilebilir. Peki bunun devamında ne olmuştur. Bu provakasyonlara alet olan müslümanlar, daha sonra bağlı oldukları tespit edilen cemaatler ve cemaatlerin başındaki alimlerin ve hatta dokuz yaşındaki çocuklara kadar zulmün kucağına atılmasına sebep olmuşlardır. İSTİKLAL MAHKEMELERİ ve SONUÇLARI gibi. MÜSLÜMAN BU DEĞİLDİR.

  MÜSLÜMAN UYANIKTIR. En az küffarın çekmeye çalıştığı meydanı, küffarın muzafferiyatıyla terk etmesine sebep olmayacak kadar uyanık.

  Eğer bu adam mert ise, çıkar uluslararası arenada, tezlerini ortaya koyar ve tüm dünyanın dikkatini ve haklılığını tarihi gerçekleri ve bu günkü zulm uygulamalarının sebepleriyle birlikte CANINDAN ŞÜPHEYE DÜŞMEDEN, tüm müslümanların da rahatsız edilmesine sebebiyet vermeden hal etme yoluna gider. Yada bu şekilde dünyada var olan bir takım çalışmaların, israili köşeye sıkıştırmış bir takım hukuki kararların, çözümünde eğer israile yardım etme gayesi içerisinde bir takım katliamlar düşünüyorsa. Bu adamın bu katliamları yapmadan önce sadece düşünce bazında dahi olsa katli vaciptir. Sadece onun değil. İslamın terörle birlikte anılmasına sebebiyet verecek her hareketin ve müsebbiblerinin katli, islami çerçevede katli vaciptir.

  Tekraren ifade etmek isterimki; İsrail uluslararası camiada, dünyada görmediği tepkiyi görmüş ve bu tepkiyi aşabilmek için bir takım islami terör guruplarının terör eylemlerine ihtiyacı vardır. Her kimki bu terör eylemlerine şu yada bu şekilde bulaşır. Canlı bomba vesaire gibi islam dışı fiiller içerisinde olur. İslamın ve islam ülkelerinde bulunan her müslümanın, şeref, namus, ırz ve haysiyetini ayaklar altına alacak icraatlerde bulunur. Bu kan emici emperyallere, mason ve yahudilere uşaklık yaparak, İslamı terör ve terörist olarak tanıtır. Vebaline ve bedeline de katlanmaya hazır olur. Zira islam dayak yiye yiye böyle provakatörlerin nerelerden beslendiklerinin artık farkındadır. Vesselam. Allah cümlemizden razı olsun. Amin.

 3. aziz83
  Emekli
  Burdanda okuyabilirsiniz kardeşim>>>

  http://www.mumsema.com/digerleri-mez...hedefleri.html


 4. @hmet
  Üye
  husi ne demek, husi hareketi nedir ?

  İran'da kurulan Din adamlarının egemen olduğu Velayet-i Fakih sistemine benzer bir İmamlar devleti talep eden Husiler, İran yönetimiyle koordineli olarak hareket eden Lübnan Hizbullah hareketine benzetiliyor.

+ Yorum Gönder
husi nedir,  husi ne demek,  husi hareketi nedir