+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Büyü var midir? yani var ama gercekmi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. rahma
  Üye
  Reklam

  Büyü var midir? yani var ama gercekmi ?

  Reklam

  Büyü var midir? yani var ama gercekmi ? Mumsema iyi aksamlar arkadaslar
  aslinlinda kendim icin bisey sormicam eltim icin
  buyu var midir yani var ama gercekmi
  biliyoruzki hepimiz buyu cok gunah yalniz simdi bazi sitelerde gezerken gordum buyu degilde ne bilim degisik dualar var karabibere kirk kere oku sonra karabiberleri ateste yak filan evden giden kocayi filan getiriyomus
  sevdigim bir insan cok zor durumda insan caresizlikten bazen ne yapacagini bilemiyo acaba boyle okunan seyler buyumu buyu olsada ortada bir yuva kurtarmak soz konusu olunca gunah olurmu
  lutfen yardimlariniza ihtiyacim var

 2. ehli-sunnet
  Feseyekfikehumullah

  Yanıt: büyü var midir? yani var ama gercekmi ?


  Reklam


  Hayırlı geceler...

  Biber, Ateş , yakmak yerine samimi bir şekilde dua etmeniz daha iyi ve yeterli değilmi ?
  Ayrıca bu tür batıl hurafe inanışlara aldırış etmemenizi tavsiye ederiz bunu deneyebilirsin ama biber yaktın diye o kişinin geri dönmeyeceğine inanıyorum : )

 3. HAMMADUN
  Emekli
  İnsanlar evlenirken, bir erkek ve bir kadın olmak üzere, hayatlarının sonuna kadar birlikte kocamak üzere niyetlenirler..... Ancak zamanla kadın erkekleşir ve erkekde erkekliğinden ödün vermediğinden, bir evde bir kadın, birde erkek olması gerekirken, iki erkek oluşuverir. Bununda kaçınılmaz sonu erkeğin evi terk edip, kendisine meyleden başka bir kadınla, başka bir hayat sürmesine giden doğal bir neticedir.

  Allah-u Taalada ayeti kerimesinde MÜMİN KADINLAR ve SALİHA KADINLAR'dan çokça bahseder.

  Büyü, sihir vesaire olaylarına gelince. Mümkün olduğunca uzak durmakta ve Allah'ın gazabını umup cehennemin hiddetini ve şiddetini arttırmamakta düşünen toplumlar için büyük yararlar vardır. Böylesi necis şeylerden uzak durmak neticesi ne olursa olsun hayrı sadece Allah'dan bekleyip, hayr içinde bulunmayı ummak en iyisidir.

  Günah olurmu diye sormuşsunuz.... Bu çerçevede değerlendirdiğinizde günah olup olmadığını sanırım daha iyi anlamış olmanız gerekir. Allah cümlemizden razı olsun. Amin.

 4. rahma
  Üye
  cok tesekkurler allah razi olsun

+ Yorum Gönder
büyü gerçekmidir