+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bu Sitede Fettullah Güleni Ciddiye Alıp Yazılarını Dikkatemi Alıyor???? Onu Islamiyette Nasıl örnek Gösterebiliyorsunuz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. bucur/kalkan
  Üye
  Reklam

  Bu Sitede Fettullah Güleni Ciddiye Alıp Yazılarını Dikkatemi Alıyor???? Onu Islamiyette Nasıl örnek Gösterebiliyorsunuz?

  Reklam

  Bu Sitede Fettullah Güleni Ciddiye Alıp Yazılarını Dikkatemi Alıyor???? Onu Islamiyette Nasıl örnek Gösterebiliyorsunuz? Mumsema Bu Sitede Fettullah Güleni Ciddiye Alıp Yazılarını Dikkatemi Alıyor???? Onu Islamiyette Nasıl örnek Gösterebiliyorsunuz?????

 2. ehli-sunnet
  Feseyekfikehumullah

  Yanıt: Namazda huşû nasıl yakalanır?


  Reklam


  Ya ne yapalım buyrun biraz değişiğini yazın yazabiliyorsanız sizi ciddiye alıp onun yazılarını silip sizin yazınızı yayınlayalım.. olur mu ?

 3. Hoca
  erimeye devam...
  Bu Sitede Fettullah Güleni Ciddiye Alıp Yazılarını Dikkatemi Alıyor???? Onu Islamiyette Nasıl örnek Gösterebiliyorsunuz?????
  Bu site, bütün ehli sünnet Alimlerinin görüşlerine açıktır.
  Mezhebi/meşrebi ne olursa olsun ehli sünnet Alimleri başımızın tacıdırlar.

 4. ravza 2
  ALLAH C.C garip bir kulu
  Mezhebi/meşrebi ne olursa olsun ehli sünnet Alimleri başımızın tacıdırlar...
  ....ALLAH C.C razı olsun hocam ağzınıza sağlık sadece üye olduğum için yanlış bir şey yazmamak adına hiç cevap yazmıyorum RABBİM sabır ihsan eylesin sizlere

 5. VanLi*
  Devamlı Üye
  Siz o kadar onun yaptıklarını yapında sizide örnek gösterip ciddiye alalım.

 6. dengez
  Üye
  Cevap yazan kardeşlerimden Allah razı olsun hepsine katılıyorum. Ehli iman olarak bize YÜCE RABBİMİZİ (C.C.) ve biricik önderimiz PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED (s.a.v.) i anlatan ve sevdirmeye çalışan bütün islam alimlerine saygı duyulması temennisi ile...

 7. Çöll
  Üye
  bucur/kalkan kardeşim buraya cevap yazanların çoğu büyük ihtimalle ilim tahsil etmiş en azından devrin alimleri hakkında bilgi sahibi insanlar bense senin bu sorundan yola çıkarak senin benim gibi ilim üzerine tahsili olmayan biri olduğunu tahmin ediyorum ya da bilemem görmüşsünüzdür de bereketli olmamıştır size yardımım şöyle dokunacak
  hani alimlerle ilgili bilgimiz konusunda eksiğiz ya ? hah işte burada bize de bir kapı açmış rabbim 'KÖTÜ ZAN'DAN KAÇINMAMIZI' istemiş

  bir kişiyi kötü bir iş yaparken gördüğümüzde bile 3kere bakıp öyle karar vermemiz gerektiğini söyleyen dinimiz bir 'Alim' hakkında üstelik de yolundan çok insanın gittiği ortalıkta kanıtlanmış tek suçu ve hatası olmayan bir şahıs hakkında süizanda bulunmamıza müsaade eder mi ??
  Allah'tan korkalım ilim bilmiyorsak bu bize yeter

+ Yorum Gönder