+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusül abdestinde burna su verirken aşırıya kaçıp ağıza kadar gelmesi tekrar gerektirir mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Gusül abdestinde burna su verirken aşırıya kaçıp ağıza kadar gelmesi tekrar gerektirir mi ?

  Reklam  Yorum: Gusül abdestinde burna su verirken aşırıya kaçıp ağıza kadar gelmesi tekrar gerektirir mi ? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Gusül abdestinde burna su verirken aşırıya kaçıp ağıza kadar gelmesi tekrar gerektirir mi ?
  Arkadaşlar ben gusül abdesti alırken burnuma 3 kez su veriyorum ama sanki burnumun bir deliğine su gelmemiş gibi hissdeyorum gusül sizce kabul olurmu

  Selamun aleyküm arkadaşlar bende gusül alırken burnuma su gittiğinden emin olmuyorum bir deliğe gidiyor sanki diğerine gitmiyor gibi hissediyorum vede yeterince çekemiyor gibiyim bu Yüzden Burma su verirken 3 yerine 8-9 kez veriyorum sizce ne yapmalıyım.
  Allah rızası için yardım edin.Saygılar

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Gusül abdestinde burna su verirken aşırıya kaçıp ağıza kadar gelmesi tekrar gerektirir mi ?


  Reklam


  Aleykum selam. Gusülde farz olan burna su verilmesi, burnun içerisine suyun girmesi şeklindedir. Bunu çok zorlamaya ve kendine zorlaştırmaya gerek yoktur. Avucunla suyu vermekle bile burnun içine su girmiş olur.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
gusulde burna su vermek,  gusulde buruna su vermek,  gusül abdestinde geniz yanması,  gusül abdestinde buruna nasıl su verilir,  gusül abdesti alırken öksürmek,  gusul abdestinde genze su gitnelimi,  gusül abdesti alırken burun yanması gerekir mi