+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Osman Ünlü ehli-sünnet midir? Rahatça dinleyebilir miyim ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir
  Reklam

  Cevap: Osman Ünlü ehli-sünnet midir? Rahatça dinleyebilir miyim ?

  Reklam  Cevap: Osman Ünlü ehli-sünnet midir? Rahatça dinleyebilir miyim ? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Osman Ünlü ehli-sünnet midir? Rahatça dinleyebilir miyim ?
  Dinimizde nakil esastır. Kaynaksız bilgi verdiğini görmediğim ve itibar ettiğim bir insandır.

 2. 14
  Misafir

  Cevap: Yanıt: Osman Ünlü ehli-sünnet midir? Rahatça dinleyebilir miyim ?


  Reklam


  KARDEŞİM İYİ ARAŞTIRIRSAN BAKAR GÖRMEZDEN OLMASSIN ANLATILANLAR SÖYLENENLER YAZILANLAR HEPSİ KENDİ KAFALARINDAN DEĞİL EHLİ SÜNNET ALİMLERİNİN KİTAPLARINDAN NAKİLDİR İŞTE GERCEK HAZİNE BUDUR Osman ÜNLÜ, Mehmet Ali DEMİRBAŞ,Dinimiz.com DOLAYISIYLA BUNLARDA GERÇEK BİR HAZİNEDİR.

 3. 15
  Misafir
  ehli sünnet itikadına değer veren ,anlattığı her mevzuyu ehli sünnet alimlerin kitaplarından kaynak gösteren, yıllardır dinlediğimiz zattır.bu devirde kişilere değil kullandıkları kaynaklara bakarak anlayabiliriz kimin ne yolda olduğunu.sözlerinin faydalı mı yoksa zararlı mı olduğunu

 4. 16
  Misafir
  Allahü Teala Osman Ünlü hocadan razı olsun kendi kafasından konuşmayan hep ehli sünnet alimlerinin kitaplarından anlatan kıymetli bir hocaefendi.Bidat ehlinin hoşuna gitmeyen,konuşmaları hep kaynaklara dayanan bir zat Allahü Teala iki cihanda aziz eylesin.Sayesinde dinimizi doğru bir şekilde öğreniyoruz.Hakeza Mehmet Ali Demirbaş hocaefendide böyle ,kurduğu internet sitesi sayesinde milyonlarca kişi dinini doğru kaynaklardan öğreniyor ve nette bu kadar kapsamlı dinimizi anlatan hele ki kendi kafasına göre değil ehli sünnet alimlerinin kitaplarına göre anlatan başka bir site yok.Belki gerekte yok.Bu site olduğu için.Benim gözlemlediğim ekranlarda sürekli çıkan ve çok değerli iki hoca efendi var.Biri Osman Ünlü hoca efendi diğeri Cübbeli Ahmet hocaefendi.Başkada vardır elbette.

 5. 17
  Misafir
  O kadar cemaat, o kadar hoca tanidim hepsinde bidat, sapiklik gördüm. Osman hocayi dinlemeye başlayıp, hakikat kitabevinin kitaplarini okumaya başladiktan sonra çok şükür ehli sünneti tanidim.. Allahü teâla doğru yoldan ayirmasin. Osman hoca ehli sünnettir, rahatlikla dinleyebilirsiniz.

 6. 18
  Misafir
  Yazılanları okudum bir şeyler yazmadan geçemedim büyüklerimizden işittimki bir kişi elleri açar samimiyetle yarabbi dinimi dogru olarak öğrenmek istiyorum bana yardım et derse Allah 'ü tealanın vadi var yardım eder önce biz samimi olalımkı samimi hocaları bulalım

 7. 19
  Misafir
  Osman Ünlü hocam şüphesiz ehli sünnettir,bunu inkar eden varsa delil getirir

 8. 20
  Misafir
  Osman ünlü hacamızın değerini kıymetini kelimelerle anlatamayın şükür kavuşturan rabbime

 9. 21
  Misafir
  birini vesile ederek Allahu Tealadan yardım istemenin neresi şeytanlık. biz dünyada cumhurbaşkanıyla görüşeceğiz diyelim araya başbakanı koyup durumu arzetmek mi kolaydır, yoksa kendinin gidip durumunu anlatması mı. senden önce başbakanı dinlemez mi cumhutbaşkanı. burada osman ünlü hocanın dediğinde bence bi sakınca yok. dünya işlerinde bile araya adam koyuyorken neden Allahu Tealadan isterken O'nun sevdiğini bildiğimiz insanları vesile edip istemeyelim ki. bunun neresi şeytanlık. ahir zamanda yaşıyoruz. din adamları bile şu an günah batağında yüzüyorken neden Rabbimizin sevdiği kulları vesile etmeyelim ki..

 10. 22
  Misafir
  Osman unlu hocamız ve dıger buyuklerımız hepsıne saygım sonsuzdur hepsını cok sevıyorum ben kendım dınlıyor takıp edıyor vede ızlıyorum o degerlı kıtaplarıda okuyorum ve ALLAH'U TEALA'NIN ıznı ve onların sayesınde dogruları ogrendım ve dınımı dogru yasamaya basladım akıl denen seyle hersey acıga cıkar kımsenın lafına bakmadan kendınız dınleyıp kımın dogruyu soyleyıp soylemedıgını gorecek veya kalbınıze feyz akacak yahuttda onları seveceksınız ben dınledım ve dogruları ogrendım sızlerede ve cumle ınsanlara tavsıye ederım

 11. 23
  Misafir
  Osman ünlü hoca ehli sünnettir ve anlattıklarında hep nakli esas alır şükür ve minnetle takip ediyoruz

 12. 24
  Misafir

  Reklam


  Osman ünlü hocam ehli sünettir rahatça dinle kardeşim ve dinlet çünkü onlar bilirler ağızlarından çıkan her kelimenin hesabını vereceğini Allah Rıza'sı için konuşurlar onun Rıza'sı için susarlar dinle kurtul burda kendini bilmiş sanan cahillere kulak asma OSMAN ÜNLÜ DİNLE İKİ DÜNYA SAADETİNE KAVUŞ.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

osman ünlü kimdir

osman ünlü hoca kimdir

osman ünlü cübbeli ahmet hoca

cübbeli ahmet hoca osman ünlü

mehmet ali demirbaş cübbeli

cübbeli ahmet osman ünlü

osman ünlü hoca hangi mezhepten