+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Hayatımızda İlgilendiklerimiz Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. YaZaROW
  Emekli
  Reklam

  Yanıt: Hayatımızda İlgilendiklerimiz

  Reklam  Yanıt: Hayatımızda İlgilendiklerimiz isimli yazı www.Mumsema.comYanıt: Hayatımızda İlgilendiklerimiz
  Öncelikle selamın aleyküm kardeşim. Hakikat kitap evinin kitaplarından tam saadet-i ebediye ilmilahini dinlemek ne kadar doğru olur bilemem. Onu dinlemeni tavsiye de sana etmem açıkcası. Dinliyorsan bile en kısa zamanda bırakman en doğrusu. Çünkü içinde uydurma hadis bulunan bir kitapmış. Benim okuma fırsatım olmadı bu lafı duyunca. Bence onun yerine riyaüs-salihin adlı hadis külliyatının ses kaydını dinlesen senin için çok daha faydalı ve istifadeli olacağına inanıyorum.

  İnan ki aynı şeyleri ben de yapıyordum. yabancı dizi, anime ve film izliyordum sürekli hemde. Fakat sonradan anladım öğrenilecek çok şey olduğunu, yapılacak çok şey olduğunu ve vaktimizin ne kadar kısa olduğunu.


  Teker teker böyle başlaman çok harika bir şey. Tahminimce büyükşehirde yaşıyorsun ve kitapçılar oralarda çok bulunuyor. Eskişehir'de kaldığım süre zarfında bunu çok iyi gördüm. İmkanın varken kesinlikle değerlendirmelisin. Bak mesela bana: Gidip internetten kitap getirtmek zorunda kalıyorum. Bir kitap sipariş ettim 5 günde geldi anca. 5 gündür o kitabın hasretiyle yanmaktayım. Ama sen hemen gidip seçebilirsin. Üstelik dokunabilirsin ve içini araştırabilirsin de.

  Ayrıca seninle Allah yolunda arkadaş olmak ve bildiklerimi seninle paylaşmak istiyorum kabul edersen. Ve MelihEyup kardeşimle de aynı şekilde. Çünkü yaşlarımız birbirimize çok yakın ve aynı şeyleri yaşıyoruz. Birbirimizi çok rahat anlarız. Suç mu bilmiyorum fakat msn adresi vermiyorum. Sadece bana ulaşabileceğiniz bir site veriyorum ki hiçbir kişisellik içermez sitem. Buraya tıklayın (http://kuransureleri.tr.gg/Ana-Sayfa.htm) buradan sol en altta ziyaretçi defterine bir mesaj bırakırsanız devamı gelir zaten. Sağ olasınız bekliyorum kardeşler.


 2. Star
  Devamlı Üye

  Yanıt: Hayatımızda İlgilendiklerimiz


  Reklam


  Ziyaretçi defterine msnimi yazdım bakarsan güzel olur kardeşim.Bende seninle arkadaş olmaktan sevinç duyarım

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12