+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Şehvetli cinsel hayaller kurmak günah mıdır ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Şehvetli cinsel hayaller kurmak günah mıdır ?

  Reklam  Cevap: Şehvetli cinsel hayaller kurmak günah mıdır ? isimli konu Mumsema.com Cevap: Şehvetli cinsel hayaller kurmak günah mıdır ?
  yaso-123 kardeşim;
  toprakd rumuzuyla yazan zat psikoloji falan okumuş değil,yaşlılıkta çocukça davranışlarda bulunmak her insan için geçerli. İşte kanıtı:
  Allah sizi yarattı, sonra sizi öldürüyor, sizden kimi de, bildikten sonra bir şey bilmesin diye, ömrün en aşağı ucuna (yaşlılığa) geri çevrilir. Şüphesiz, Allah bilendir, her şeye güç yetirendir. (Nahl Suresi / 70)
  bildikten sonra bir şey bilmemek kelamının çocuklaşmak olduğu apaçıktır. Bu muhterem zat sadece kötü düşünceleri meşrulaştırıp o işin tdpdadgg vicdan azabından kurtulmaya çalışıyor.

 2. Misafir

  Cevap: Şehvetli cinsel hayaller kurmak günah mıdır ?


  Reklam


  Ayrıca insanda içgüdü yoktur,içgüdüsel davranış vardır. İçgüdü hayvanlarda olur ve davranışların bastırılabilmesi Allah'ın verdiği bir nimettir. Eğer düşüncelerimizi bastırmak mümkün olmasaydı her insanda olan id,yani ilkel benlik cinsel ihtiyacınızı tatmin için size sokak ortasında birine tecavüz bile ettirebilirdi. Bunları bilmek için psikoloji okumaya,o branşta öğretmen olmaya veya alim olmaya gerek yok. Her şeye inanmayın lütfen. Selam ve dua ile...

 3. Misafir
  Bilinçli Cinsellik düşünmek günah mı
  orucu etkilermi ve namazdaki sevabı azaltır mı merak ediyorum

 4. arifselim
  Yönetici
  İsteyerek tahrik olmak için cinsellik düşünmek günahtır. Orucu bozmaz ama bu orucun sevabını azaltır. Elbette namazını da etkileyebilir.

 5. Misafir
  Şimdi benim aklıma allahin cc in isimi ayip bölgelere geliyor gibi hayalime geliyo.farzetki bunu bilerek düşündüm hayal ettim.bunu uygulamaya gecirmesem benimsemesem gunah mi kufur mu sirk mi ne olur acil yaz ne olur

 6. arifselim
  Yönetici
  Zaten bunların akla gelmesi vesvesedir. Senin kalbinin bu düşüncelerden rahatsız olması veya senin bu tür şeylere inanmaman bunların günah olmadığına ve şeytanın birer hilesi olduğu anlamına geliyor. Boşuna kafana takma ve önemseme.

 7. Misafir
  Bir arkadaşım bana sordu şaşırdım bende size soruyorum böyle fetiş denilen birşey varmış m... adlı arkadaştada ayak fetişi varmış bazen kardeşinin ayağını elliyormuş bazen sarılıyormuş bazende direk kardeşine değdiriyormuş nana günahmı diye sordu cevap dahi yazamadım sonra içimi kemirdi size soruyorum bende

 8. emre
  Devamlı Üye
  Günah mı ne demek daha büyük bir sapıklık mı var.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
cinsel şeyler düşünmek günah mı,  hayal kurmak günah mıdır,  cinsel hayal kurmak günah mı,  cinsellik dusunmek gunahmi,  cinsellik düşünmek günah mı,  cinsel seyler dusunmek gunahmi,  hayal kurmak günah mı